Těším se, až znovu půjdu na botox, říká Marešová. Za skvělou postavu prý vděčí kojení

Moniku Marešovou péče o dceru náležitě zaměstnává, přesto na ní únava není znát. K tomu jí pomáhají i estetické zákroky, přiznala v rozhovoru pro Showtime. Necelé čtyři měsíce po porodu se navíc pyšní i skvělou postavou. Není to záměr, je to spíše kojením, dodala s úsměvem.

„Chodím na botox, i když teď samozřejmě ne, bohužel. Těším se ale, až zase půjdu. Poprvé jsem si ho nechala dát asi v 35 letech,“ popsala otevřeně 41letá brunetka, která v březnu porodila dceru Alex. Tu má s moderátorem Leošem Marešem.

Kromě botoxu Marešová podstoupila i další drobné kosmetické úpravy – od obočí až po vyžehlení kůže na krku a dekoltu. „To, že se chceme líbit sami sobě a chceme stárnout s grácií, je v pořádku. Aby byl ale člověk vypnutý tak, že není vidět, kolik mu je, podle mě není správně,“ svěřila se.

Krém je vrchol péče

S péčí o sebe to nyní nepřehání i kvůli své dceři, které se naplno věnuje. „Umýt si obličej aspoň jednou denně a dát si jednou denně krém, to je vrchol mojí péče,“ přiznala. S dcerou jí ale také pomáhá její manžel.

„Leoš je skvělý táta, jako tátu ho znám vlastně odjakživa, protože má dva kluky. Takže jsem to věděla už dříve,“ uvedla. Možná i proto, že se mu narodila první dcera, je z ní přímo nadšený. „Je to holčička, tak to je jasné. Spíš jsem nečekala, že z ní budu tak ‚poprděná‘ i já,“ pokračovala Marešová.

A i když se většina jejich fanoušků shoduje, že je dcerka podobná Marešovi, povahu má prý po obou rodičích. „Myslím, že bude mít silnou osobnost, už teď je to vidět,“ prohlásila Monika. Kromě toho má  Alex prý i pořádný apetit, což se projevuje také na postavě Marešové. „Nedržím dietu, není to schválně. Myslím, že je to kojením. Alex je plně kojená, tak je to taková ‚vysavačka‘,“ dodala.

Tagy: