CNN Prima News kojení

kojení

Výpis příspěvků ke štítku „kojení“

Stále méně matek své dítě kojí. Vláda s tím chce bojovat a omezit umělou výživu

2. září 2021 10:58

Chrání před infekcemi, záněty, odbourává náběh alergií, tuží imunitu a prospívá střevům. Popisovanou superpotravinou je pro některé možná trochu překvapivě mateřské mléko. Dětem se ho ale v poslední době moc nedostává a stále častěji je preferována umělá výživa. Ministerstvo zdravotnictví by to mělo do dvou let napravit.

Partnerka miliardáře Janečka propaguje kojení na veřejnosti. Dělala to i Madona, říká

8. srpna 2021 22:41

Kojení nejen na veřejnosti je v dnešní době stále ošemetné téma. Ač se kojících maminek spousta lidí zastává, pro některé je pohled či fotka miminka přitisknutého na matčino prso vulgární. Tabu se v současnosti snaží bořit i mnoho známých osobností. Jednou z nejvýraznějších je kněžka a budoucí manželka matematika a miliardáře Karla Janečka Lilia Khousnoutdinová.

Pozor na očkování. Spěchat by neměli lidé s akutním infekčním onemocněním

13. května 2021 05:28

Kdo všechno by neměl spěchat s očkováním proti COVID-19? Především lidé prodělávající akutní infekční onemocnění, kterým může být i opar na rtu. Konkrétní případy by ale vždy měl posoudit praktický lékař, mírné teploty důvodem k odložení očkování nejsou. Do jisté míry může být kontraindikací k očkování také těhotenství a kojení, i v tomto případě se ale doporučuje konzultace s odborníky.