reklama
CNN Prima News hubnutí

hubnutí

Výpis příspěvků ke štítku „hubnutí“

Zpěvačka Adele zhubla půl metráku. Prozradila, čemu vděčí za svou zázračnou proměnu

8. října 2021 16:29

Během posledních tří let se zpěvačce Adele obrátil život vzhůru nohama. Podařilo se jí zhubnout téměř 50 kilogramů. Za její zázračnou proměnu prý může pravidelné cvičení a krabičková dieta na míru. V listopadovém vydání časopisu Vogue oznámila, že se zamilovala do známého sportovního agenta Riche Paula. Prozradila navíc, co bude obsahovat její nové album.

KLDR ukázala svaly na vojenské přehlídce. Vojáky zdravil i vyhublý Kim Čong-un

9. září 2021 17:57

Severní Korea oslavila noční vojenskou přehlídkou 73. výročí svého vzniku. V Pchjongjangu defilé uniformovaných jednotek sledovalo celé vedení země včetně vůdce Kim Čong-una. Podle agentury Reuters tentokrát byla dramaturgie přehlídky poněkud skromnější a v ulicích se neobjevily mezikontinentální balistické rakety. Rozdílem oproti minulým letům byly i pochodující jednotky civilní ochrany, objevili se také vojáci v oranžových ochranných oblecích s plynovými maskami.

Zemřela hvězda pořadu o hubnutí. Gina ve 30 letech vážila přes 250 kilo a nemohla se hýbat

6. srpna 2021 22:33

Američtí diváci znali Ginu Krasleyovou z pořadů Můj život s 600 librami. Jako nová účastnice programu pro hubnutí se v roce 2020 představila v epizodě s prozřetelným názvem „Gině běží čas“. Příčinu smrti její rodina neuvedla, před nedávnou dobou však 30letá žena na sociálních sítích sdílela informaci, že má zdravotní potíže. Před svým skonem vážila přes 250 kilo.

Až třetina Čechů za poslední rok přibrala. Obezita je ohrožuje na zdraví

27. června 2021 05:51

V uplynulém roce téměř třetina dospělých Čechů přibrala. Ručička na váze se posunula směrem dopředu i u mnoha dětí, které ztratily kroužky, pravidelný školní režim a trávily více času doma. Lidé omezili pohyb a zvýšili energetický přísun včetně alkoholických nápojů. Jak zhubnout nabraná kila a hlavně jak si váhu udržet? Redakce CNN Prima NEWS se na to zeptala odborníků z pacientské organizace STOBklub, která pomáhá lidem s nadváhou a obezitou.

Nejtlustější dítě světa zhublo přes sto kilo. Teď ho trápí povislá kůže po celém těle

22. června 2021 06:02

Indonéský chlapec Arya Permana byl před lety označen za nejtlustější dítě na světě. V roce 2016, kdy mu bylo deset let, vážil téměř 200 kilogramů. Po pěti letech se jeho stav výrazně zlepšil, zhubl více než polovinu své váhy a denně cvičí. Přesto na svůj věk stále trpí nadváhou. Navíc ho trápí povislá kůže po celém těle.

reklama