Margitu čekají bolestné Vánoce bez Hanky. Prozradil, kdy uloží její urnu na Vyšehradě

Štefan Margita a reportérka CNN Prima NEWS Martina Jandová Zdroj: CNN Prima NEWS
Štefan Margita prožívá po 30 letech první Vánoce bez Hanky Zagorové. Bolest zahání prací a naštěstí skoro každý den koncertuje. Na Štědrý den také nebude sám. Pozval své nejbližší přátele, Michala Kindla s manželkou. Jejich malá Adeline je vlastně Štefanova neformálně adoptovaná vnučka, která dědečka opravdu miluje. Margita v pořadu ShowTime také prozradil, kdy hodlá urnu s Hankou uložit do hrobu na Vyšehradě.
Štefan Margita letos prožije první Vánoce bez Hanky Zagorové po 30 letech. „Je to smutné. Už ta příprava na Vánoce byla jiná. Není bramborový salát, není zelňačka, respektive je jiná. A ta židle zůstává prázdná, to je strašné,“ popsal Margita.
Na Vánoce se s Hankou běžně připravoval už během října a listopadu, společně například dělali výzdobu. Letos je ale všechno jinak. „Venku už není nic. Říkal jsem si, že už to nebudu dělat. Připravil jsem vánoční stromeček,“ sdělil Margita.
Letošní Vánoce bude trávit s nejbližšími přáteli, tedy s Michalem Kindlem, jeho manželkou a jejich dcerou Adeline. „Je to takové zlato, které mi dodává hodně energie. Celkově je tu spousta úžasných lidí, kteří mi pomáhají,“ uvedl Margita s malou Adeline v náruči.
Na společné loňské Vánoce vzpomíná i Kindl. „Na to se nedá vzpomenout jinak než hezky. Byly to krásné chvíle, které se bohužel už nedají vrátit. Pamatuji si, že jednu z posledních věcí, kterou mi řekla, bylo: ‚Zlatíčko,‘“ líčil Kindl.
Na Štědrý den budou všichni spolu. „Pak máme koncert, 29. prosince ukončíme naše turné a 24. ledna máme koncert v O2 arénu díky Leoši Marešovi. Celý ho věnujeme Hance,“ nastínil Margita hudební plány.
Zpěvák zároveň přiznal, že si s Hankou i nadále povídá. Už by ji ale chtěl dopřát odpočinek v hrobě na Vyšehradě. „Můžu prozradit, že v únoru bych ji chtěl na Vyšehradě uložit, na Vánoce bude ještě se mnou, potřebuji ji tady,“ sdělil Margita s tím, že poté už to zvládne, protože hřbitov má kousek od domova.
Divákům zároveň popřál hezké svátky. „Hlavně zdravé, vím, o čem mluvím. A ať je nový rok mnohem lepší než ten letošní,“ vzkázal zpěvák .
Čtěte také


Svoboda k ruským stíhačkám nad zeměmi NATO: Putin si ověřil, že reakce je pouze slovní

Soutěž se ShowTime o vstupenky Avatar Live in Concert

Masarykův vzkaz: Jsem neschopný, je konec. Známého politika označil za hlupáka

Jak na tom byl Masaryk před smrtí? Odcházení TGM bylo smutné, až nedůstojné, říká historik

Odhalení Masarykova tajemství doprovodila medaile, jaká tu ještě nebyla

Fiala: Buď budu premiérem já, nebo Babiš. Šéfa ANO porazíme jen společně, reagovala Nerudová

Policisté navrhují obžalovat exposlance ODS Šnajdra z uplácení. Případ souvisí s Dozimetrem

Jelínek: Volební klip Spolu? Straší a sami sobě nevěří. Buzka u ANO překvapil sedící Babiš

Soutěž se ShowTime a CineStar! Zrádci se vrací – a vy můžete být u toho!