Moderátorka Monika Leová je těhotná. Bříško nemám z vietnamských dobrot, vtipkovala

Bývalá moderátorka CNN Prima NEWS a modelka Monika Leová čeká miminko. Zprávu s nadšením sdílela na sociálních sítích a zavtipkovala, že její viditelné bříško není jen z vietnamských dobrot. Do jihovýchodní Asie totiž s manželem a dcerou Miou vyrazili na dovolenou.

„Dobrý den, břicho ven – tohle z vietnamských dobrot asi nebude. Mnoho z vás už správně poznalo, že budeme čtyři,“ napsala s nadsázkou Leová na Instagram. Společně se svým manželem Martinem mají už dceru Miu.

Leová se v životě nenudí, s manželem si například zařídili obytný vůz, s nímž vyrazili na několik dovolených. Fotografie z výletů pak často sdílí na sociálních sítích, kde má bývalá moderátorka přes sto tisíc sledujících.

„Ostrůvky Ha Long Bay jsem si strašně přála vidět. Jsem ráda, že konečně prozkoumáváme Vietnam. Sice jsem tu už několikrát byla, ale vždy spíše za rodinou a tolik jsme tu necestovali,“ napsala na Instagram.

Pohlaví potomka zatím modelka neprozradila. Je tak otázkou, zda malá Mia bude mít bratříčka, nebo sestřičku. Pod oznámením těhotenství se však množí gratulace, jednu poslala například i moderátorka Hlavních zpráv Eva Perkausová.

Tagy: