CNN Prima News manželé

manželé

Výpis příspěvků ke štítku „manželé“

Šokující smrt malého chlapce. Pěstouni z něj vymítali ďábla, umíral přilepený k podlaze

29. ledna 2023 07:35

Neuvěřitelný příběh, na jehož pozadí byly exorcistické praktiky, se odehrál v Severní Karolíně. Adoptivní rodiče Joseph ‚Joe‘ Wilson a jeho manželka Jodi brutálně utýrali teprve 4letého chlapce, oba byli obviněni z vraždy. Podle úřadů dítě zemřelo poté, co jej pěstouni zneužívali a provedli na něm amatérský exorcismus. O případu informoval web Daily Mail.

Vdova po Karlu Svobodovi: Měli jsme šťastné manželství. Tušila jsem, že si sáhne na život

22. ledna 2023 22:21

Zakladatelku Nadačního fondu Kapka naděje Vendulu Pizingerovou potkaly v životě nelehké chvíle. V roce 2000 její dcera Klára podlehla leukémii. O sedm let později spáchal sebevraždu její první manžel a známý skladatel Karel Svoboda. Ačkoliv to nebyly lehké chvíle, Pizingerová na něj vzpomíná s láskou. „Byli jsme dobří parťáci a hodně jsme se spolu nasmáli,“ řekla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Po smrti manžela ženě zvýšili zálohy na čtyřnásobek. Dodavatel ji poslal pro dávky

19. ledna 2023 19:39

Vyšší zálohy i astronomické nedoplatky. Na redakci CNN Prima NEWS se stále obracejí nešťastné vdovy a vdovci z celé republiky, se kterými energetické společnosti po smrti partnera uzavřely nové a velmi nevýhodné smlouvy. Podobné trable nyní musí řešit i paní Eva z Nymburka nebo paní Eliška z Prahy. Jak se mohou bránit?

Krvavé napadení mezi manželi. Žena v Nučicích měla zaútočit nožem a pokusit se o sebevraždu

16. ledna 2023 11:03

Policie vyšetřuje napadení mezi manželi v Nučicích u Prahy. Oba, žena a muž, jsou vážně zranění a hospitalizovaní. Na místě v neděli večer zasahovali záchranáři. Stav zraněných neumožňuje jejich výslech. Zatím nebyl nikdo obviněn. Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení kvůli podezření, že šlo o pokus o vraždu. Podle vyšetřovatelů žena pravděpodobně napadla nožem muže a poté se zřejmě pokusila o sebevraždu.

Babišová: Budu šťastná, i když druhé kolo nevyjde. Jen tak něco už mě nerozhodí

15. ledna 2023 10:33

Budu šťastná, i když druhé kolo prezidentské volby nevyjde. Tak mluvila v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Monika Babišová poté, co její manžel a šéf hnutí ANO Andrej Babiš postoupil do finálového boje o Hrad proti generálovi Petru Pavlovi. Výsledek úvodního kola považuje za úspěch. Mluvila ale i o drsné kampani, která je v následujících dvou týdnech čeká. Na tu je už zvyklá. „Co mám dělat? Jedině že bych se rozvedla,“ prohlásila se smíchem.

Nejen paní Janu, i další ženy po smrti manželů drtí vysoké ceny energií. Jak z toho ven?

13. ledna 2023 13:48

Příběh ovdovělé paní z Děčína, se kterou dodavatel energií po smrti jejího manžela uzavřel velmi nevýhodnou smlouvu, vyvolal mezi čtenáři a diváky CNN Prima NEWS velký ohlas. Navíc se ukázalo, že seniorů v takové situaci je u nás zjevně víc. Další příběhy jsme točili nedaleko Berouna a Brna. Případ z Děčína už dodavatel plynu i díky zájmu našeho redaktora začal řešit.