CNN Prima News manželé

manželé

Výpis příspěvků ke štítku „manželé“

Julija Navalná se rozloučila s manželem. Z jejího vzkazu mrazí, připojila i video ze soukromí

Nevím, jak bez tebe žít, ale pokusím se, abys na mě byl tam nahoře hrdý, napsala na sociální síti X Julija Navalná. Pátečního pohřbu svého muže se nezúčastnila. V srdceryvném posledním rozloučení mu děkuje za krásná léta, která spolu prožili a slibuje, že na něj nikdy nezapomene. Navalnyj podle úřední zprávy zemřel náhle 16. února v trestanecké kolonii na Sibiři.

„Podmínky ve vězení jsou tvrdé, ale tak to má být.“ Jak Rusové vnímají smrt Navalného?

Většinová ruská společnost podle průzkumů Alexeji Navalnému vězení přála. Smrt posledního autentického politika, který mohl být pro Kreml nebezpečný, ale celou zemi překvapila. Vdova po mrtvém předákovi opozice Julije Navalná bude nicméně stěží novou nadějí pro změny. V Rusku ji totiž jako političku nikdo nezná a objektivně na ni nikdo ani nečeká. Papírově se tak může stát ruskou verzí běloruské lídryně opozice v exilu Svjatlany Cichanouské.

Soud s Češkou, která měla v Tunisku zavraždit manžela, se opět odložil. Praha žádá vysvětlení

Chceme vysvětlení. Tak reaguje české ministerstvo zahraničí na postup tuniských úřadů. Už dvakrát se měl v Tunisku konat soud s Češkou, která se přiznala, že na dovolené zavraždila manžela. 
Už dvakrát byl ale odložen. Poprvé nepřišel tlumočník, teď je důvod neznámý, případ prý nepřišel na řadu. Ženě se pobyt v tamní věznici prodlužuje.

Pracovnice NKÚ si měla objednat vraždu manžela za 1,5 milionu korun. Policie stíhá tři lidi

Policie zahájila stíhání tří lidí, které podezírá z přípravy nájemné vraždy a nedovoleného ozbrojování. Informoval o tom mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) Jaroslav Ibehej na stránkách policie. Obviněným hrozí 15 až 20 let vězení, případně výjimečný trest. Bližší informace mluvčí neuvedl. Podle webu iRozhlas.cz a Radiožurnálu se případ týká pracovnice Nejvyššího kontrolního úřadu, která si přes prostředníka chtěla objednat zabití manžela.

Detaily rozvodu Mašlíkové: Popsala, co stojí za rozpadem manželství s Reindersem

Modelka Hana Mašlíková přiznala, že se rozvádí s manželem a MMA trenérem Andrém Reindersem. Informaci jako první přinesl deník Blesk. Nedlouho poté kráska na sociální síti sdílela prohlášení, v němž vysvětlila, proč se rozhodli vydat každý vlastní cestou. S Reindersem se snaží rozvod řešit v klidu a na všem se chtějí společně dohodnout. K závěru, že definitivně ukončí manželství, dospěli už v létě. Stále spolu ale žijí pod jednou střechou.

Fenka Viky změnila paničce život, pak přišla rána. Karolína shání peníze na psího asistenta

V 28 letech bojuje Karolína s řadou zdravotních překážek. Od narození trpí dětskou mozkovou obrnou (DMO), je zcela odkázaná na invalidní vozík, často se potýká se silnými epileptickými záchvaty a ke všemu trpí vážnou oční vadou. Život se jí však změnil ve chvíli, kdy se s manželem rozhodli pořídit asistenčního psa. Fenka Viky Karolíně život nejen usnadnila, ale také ho zaplnila, stala se novým členem rodiny. Nečekaná rána v podobě vážného onemocnění asistenčního psa nutí Karolínu hledat prostředky na pořízení nového čtyřnohého parťáka. S žádostí o pomoc se obrací na veřejnost.