
Neplatíte za energie příliš? Nastal ideální čas na změnu dodavatele. V zimě může být pozdě
Zdravý vývoj mozku, posílení imunity, regenerace svalů, ale i lepší nálada. To všechno podle lékařů i vědců souvisí s příjmem omega-3 mastných kyselin – látek, které si naše tělo nedokáže samo vytvořit. Nejlepším přírodním zdrojem jsou mořské ryby, ale kdo je nemá rád, může sáhnout po kvalitním rybím tuku. A ten by podle odborníků měl být součástí života už od dětství.
Naprosto mimořádný případ, kde hlavní roli hrála opravdová láska, kterou mladá Dagmar Tauchenová cítila ke svému manželovi Pavlovi, odsouzenému kriminálníkovi. V listopadu roku 2009 muže osvobodila tak, že „přepadla“ překvapenou policejní eskortu. Vydali se na bláznivou jízdu, která nemohla skončit jinak než smrtí. Sledujte další díl videopodcastu HLASY ZLOČINU.
Daňové přiznání v elektronické podobě mohou lidé odevzdávat pouze do pátku 2. května. Kvapem se tak blíží chvíle, kdy budou muset daňoví poplatníci doložit své příjmy za rok 2024. Letos je hned několik novinek, které se týkají například slev nebo nezdanitelných částek. Na co si dát pozor a jaké jsou nejčastější chyby?
Ledy se hnuly, a to v Tunisku. Dlouhý rok neměly tuzemské úřady informace o vězněné Češce, která podle rozsudku zabila v africké zemi svého manžela. Nebylo jasné, jestli je vůbec naživu, Česko požadovalo její vydání. Ministerstvo zahraničí slibovalo razantnější kroky. Šéf české diplomacie Jan Lipavský (nestr.) nyní vyrazil do Tuniska, kde mimo jiné řešil právě i případ ženy z Ostravska.
Žena z Ostravy, která měla během dovolené v Tunisku zavraždit svého manžela, je naživu. V zemi se s ní setkal český velvyslanec a konzulka, potvrdil ministr zahraničních věcí Jan Lipavský. Česká diplomacie nebyla podle svých dřívějších prohlášení se ženou v kontaktu celý jeden rok. Turistka byla v Tunisku odsouzena ke 30 letům za mřížemi.
Vzhůru nohama se 42letému Vladimírovi, čtyřnásobnému otci a policistovi, obrátil život loni v lednu. Poté, co ho srazilo auto, bojoval v nemocnici o život – při nehodě utrpěl traumatické poranění mozku. Lékaři ani nejbližší nevěděli, jaké budou prognózy. Vladimír je však bojovník, a tak se velmi pomalu vrací zpět do života. Jeho cesta k plnému zdraví bude velmi dlouhá a náročná, proto jeho manželka Drahomíra prosí ve sbírce na platformě Donio druhé o pomoc.
Žena z Velké Británie čelí policejnímu vyšetřování poté, co odletěla s manželem do Švýcarska na asistovanou sebevraždu. Britské zákony totiž napomáhání při sebevraždě zakazují. Žena ovšem tvrdí, že manželovi pomohla a svého činu nelituje, píše web Sky News.
Spisovatelka, scénáristka a moderátorka Halina Pawlowská, která oslavila 70. narozeniny, žije v luxusní čtyřpatrové prosklené vile s výtahem a romantickým výhledem na Pražský hrad a Vltavu. Jaké je její soukromí?
Žena z Ostravy, která v Tunisku zavraždila svého manžela, skončila na 30 let ve vězení. Redakce Krimi zpráv nyní mluvila s bratrem zavražděného muže. Ten si stěžuje, že rodina nemá o případu žádné informace, nikdo s nimi nekomunikuje a pozůstalí ani nemohou nakládat s majetkem po svém příbuzném.
Žena z Ostravy, která měla zavraždit svého manžela na dovolené v Tunisku, dostala doživotní vězení. Trest se jí pak snížil na 30 let. Exkluzivní informaci redakci CNN Prima NEWS potvrdilo ministerstvo zahraničí. To zároveň přiznává, že s Češkou, která si odpykává trest v Tunisku, už není rok v kontaktu. Tuniská strana s ní prý neumožňuje jakýkoliv styk a porušuje tak mezinárodní úmluvy.
Žena z Ostravy, která měla na dovolené v Tunisku zavraždit manžela, už zná výši svého trestu. Původní doživotní trest jí po odvolání tuniský soud sice snížil, i tak si ale má odsedět 30 let. Brány věznice by tak opustila až ve věku 86 let. České úřady navíc aktuálně vůbec netuší, kde přesně žena je a co se s ní děje.
Šest let ukrývala žena v domě v jižní Francii tělo manžela, kterého před lety ubila kladivem. Všem okolo tvrdila, že odjel na duchovní cvičení do kláštera. Teprve před několika dny policisté mrtvolu při domovní prohlídce objevili. Žena se k vraždě přiznala – motivem měla být obrana před sexuálním násilím.