reklama
CNN Prima News manželé

manželé

Výpis příspěvků ke štítku „manželé“

Nýmandka bez úrovně, okomentovala ostře Dáda kroky Gelemové. Proč se podle ní malířka mstí?

31. prosince 2021 11:00

Veškerá pouta mezi hudebníkem Felixem Slováčkem a jeho bývalou milenkou Lucií Gelemovou jsou zpřetrhána. Nyní malířka oznámila, že si najala právníka, neboť má ze Slováčka strach. Jeho manželka, zpěvačka Dagmar Patrasová, jí však takový krok nedarovala. „Je to nýmandka, nemá úroveň,“ rozčílila se. Proč se podle ní 38letá žena chce mstít? Kvůli dědicovi.

Do třetice ano. Miliardář Janeček se oženil, nevěsta vystřídala hned troje šaty

21. prosince 2021 21:54

Miliardář a matematik Karel Janeček v úterý 21. prosince potřetí řekl své „ano“. Za manželku si v kostele svatého Mikuláše v Praze vzal dlouholetou partnerku Lilii Khousnoutdinovou, se kterou má dvě děti. Datum veselky ani čas slibu nebyl náhodný, vše měl Janeček promyšlené. Změní nyní miliardář svůj postoj a hodí polyamorii za hlavu?

S Dádinkou k moři. Slováček žadoní po nevěře u Patrasové, ta se nechce dát lacino

17. prosince 2021 20:26

Felix Slováček už nechce o své bývalé milence Lucii Gelemové ani slyšet. Nabízí se tedy otázka, zda se 78letý saxofonista přeci jen nevrátí ke své zákonné manželce Dádě Patrasové. Podle informací deníku Blesk už jí volal a omlouval se za to, jak moc jí ublížil. Prý jí to chce vynahradit. Patrasová si však jeho omluvy zřejmě nebere blízko k srdci. Za ublížené roky navíc požaduje tučné odškodné.

Na Hanku spadl stojan a už se neprobrala. Nejspíš mě osvítil Bůh, oddychl si Margita

30. září 2021 18:41

Zpráva o hospitalizaci zpěvačky Hany Zagorové v úterý večer vyděsila fanoušky i její blízké. V kritický moment ještě před převozem do nemocnice jí sice nemohl přímo pomoci manžel Štefan Margita, který byl v té době v Košicích, ale sehrál zásadní roli v tom, aby celá situace neskončila tragicky. V exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS prozradil, co se české zpěvačce stalo.

reklama