Nejdřív nabízela byt, teď Lasicovy cennosti. Vdova Vašáryová rozčílila slovenské fanoušky

Herečka a vdova po zesnulém Milanu Lasicovi se rozhodla fanouškům nabízet cennosti po oblíbeném herci. Slovenští fanoušci zuří, rozčílila je už informace, že Magda Vašáryová prodává jejich byt v Bratislavě. Výtky si však nebere k tělu a sbírky hudebních CD se chce i nadále zbavit.

Loni v červenci se Vášáryová rozloučila s mužem svého života, který zemřel po poslední pokloně na prknech, co znamenají svět. Herečka se následně stáhla do ústraní a se ztrátou manžela se vyrovnávala v rodinném kruhu. Po takřka roce však bývalá politička přistupuje k „úklidu“. K prodeji nabízí byt v Bratislavě, v němž dvojice společně žila, píše web Čas.sk.

Fanoušky její rozhodnutí rozčílilo, herečka za nemovitost totiž požaduje 950 tisíc eur (zhruba 23,5 milionu korun). „Ach, ti ubozí umělci. A prý že nemají z čeho žít,“ napsal jeden z uživatelů na sociálních sítích. Další dokonce přitvrzují: „No, navždy ji opustil milovaný manžel, otec, ale hlavně dobrý sponzor, takže je bez peněz.“

Ani z takto tvrdých obvinění si Vašáryová hlavu nedělá. „Byl zařízený pro dva intelektuály, kdy jeden zde už není. Uložili jsme ho do hrobu, byl čas takové rozhodnutí udělat,“ mínila v rozhovoru pro Plus 7 dní. Nyní se navíc rozhodla, že fanouškům nabídne pozůstalost po milovaném manželovi – část jeho hudební sbírky.

Napište, pošlu

„Všichni už vědí, že se stěhuji. Vím, že v dnešní době se o CD skoro nikdo nezajímá, ale tohle jsou sběratelské kousky. Dejte mi vědět, pokud byste je chtěli přidat do své sbírky. Pošlu,“ zněl vzkaz. Zda je Vášáryová prodává, nebo daruje, neupřesnila. Jenže i tento krok lidi pobouřil.

Nelíbí se jim, jak se vdova zbavuje věcí, které pro Lasicu byly zřejmě významné. Nebylo totiž tajemstvím, že herec byl milovníkem hudby a ve sbírce CD měl svá oblíbená alba. I tentokrát Vašáryová zůstala nad věcí. „Dobrou noc těm, kteří se bojí, že mi nic nezbude,“ dodala ke vzkazu a popřela tak fámy, že by se navždy rozloučila se vším, co jí manžela připomíná.

Tagy: