emoce

Výpis příspěvků ke štítku „emoce“

KOMENTÁŘ: Největším poraženým voleb jsou fandící novináři

31. ledna 2023 06:44

Fotka jednoho kolegy-novináře vyšla v pondělí (asi) náhodou v Lidových novinách. Slaví na ní s pivem a širokým úsměvem, euforicky připíjí. U ní všeříkající popisek: „Radost ve štábu generála Pavla“. Mají novináři právo fandit? Nemají. Fandí? Fandí. Jako zběsilí. Respektive část z nich. Víc a víc. A letos během prezidentských voleb také, jako nikdy jindy. Velká ostuda našeho povolání, kterou si často vůbec neuvědomujeme.

Rozhovor, jaký tu ještě nebyl: Kdo by ty naše hráče chtěl? Je to k zblití, soptil trenér

27. ledna 2023 22:40

V názvu mají Draci, ale zatím v sezoně působí spíše jako dráčci marně se učící chrlit oheň. Hokejisté Šumperka jsou přilepení na dně první ligy a jejich trenér Lukáš Majer se nesnaží krizi dávat růžový lak. Po prohře ve Zlíně se mu snad všechny jeho myšlenky dostaly do úst a vznikl velmi netradiční rozhovor. „Jakým způsobem my nehrajeme o záchranu, to je k zblití. Pokud nezačneme padat po držkách...“ vykládal.

Djokovič opět na pranýři, tentokrát kvůli svému otci. Čím vším už svérázný tenista pobouřil?

26. ledna 2023 21:57

Novak Djokovič je bezpochyby neobyčejný. Především skrze tenisové činy, z nichž vyčnívá zejména superschopnost vrátit na druhou stranu kurtu prakticky každý míček. Ale k tomu, aby byl milován všemi, mu brání jiné záležitosti. Občasné neuhlídání vlastních emocí, chování během covidové pandemie a čerstvě pózování jeho otce s fanoušky Vladimira Putina.

Babiš působil bezradně. Pavel šetřil emocemi jako seveřan, říká expertka na řeč těla

26. ledna 2023 16:55

Není pravda, že by Petr Pavel neměl emoce, každý z kandidátů má jen jiný emocionální rejstřík. Na voliče nejvíc působí autenticita, zhodnotila oba kandidáty expertka na neverbální komunikaci Noemi Zárubová. Přestože se Pavel i Babiš dušovali, že budou společnost spojovat, během debaty ji ještě víc rozdělili, dodal prezident Asociace vyjednávačů Radim Mařík ve vysílání CNN Prima NEWS.

Budoval jste Agrofert za pomoci StB, řekl Pavel. Babiš: Jste nejúspěšnější agent cvičený KGB

25. ledna 2023 22:11

Prezidentští kandidáti Petr Pavel a Andrej Babiš (ANO) se v Superduelu: Bitvě o Hrad na CNN Prima NEWS do sebe ostře pustili. Názorově se střetli kvůli holdingu Agrofert, který Babiš před lety vložil do svěřenských fondů, aby vyhověl zákonu o střetu zájmů. Pavel prohlásil, že Agrofert přežil jen díky dotacím a že jej expremiér vybudoval s bývalými agenty StB. Babiš ostře opáčil, že Pavel svými slovy uráží zaměstnance Agrofertu a jejich rodiny. Pavla pak označil za „nejúspěšnějšího špiona cvičeného KGB“.

Emoce i „atomový výbuch“ fámy v poslední chvíli: Šest věcí, které mohou rozhodnout volby

25. ledna 2023 05:11

Pro výsledek prezidentských voleb bude klíčové, jak se zachovají nerozhodnutí voliči. Například podle posledního průzkumu agentury STEM pro CNN Prima NEWS představují celých 29 procent dospělé populace. Podle čeho se nakonec budou váhající řídit a co volbu ovlivní? Redakce spolu s experty sestavila seznam šesti klíčových faktorů.

Experti ke kampani: Flanelová revoluce. Pavel je ale suchý a Babiš stojí na slabých nohách

20. ledna 2023 06:15

Pavlova pozice před druhým kolem je zřejmě stále silnější než jeho protikandidáta Andreje Babiše. Shodli se na tom experti ve vysílání 360° na CNN Prima NEWS. Oba kandidáti si podle politického marketéra Oty Klempíře raději drží distanc. Sází na své silné stránky, doplnil ho politolog Lukáš Jelínek. Podle analytika STEM průzkumy zatím vychází ve prospěch Petra Pavla.

Expert: Kampaň zhoustne. Babiš a Pavel mluví o sloganech, v pozadí se ale tlučou palicí

19. ledna 2023 14:31

S blížícím se druhým kolem prezidentských voleb kampaně ještě přiostří a zhoustnou. Ve vysílání CNN Prima NEWS to uvedl politolog Lukáš Jelínek. Podotkl, že zatím kandidáti Andrej Babiš (ANO) a Petr Pavel hovoří zejména o sloganech. „V pozadí se ale tlučou palicemi po hlavách,“ glosuje. Vysvětlil také důležitost debat a nedostatky či obavy obou adeptů na prezidentský post.

Babiš v slzách, odhodlaný syn i zájem občanů. Jak šel čas s procesem v kauze Čapí hnízdo

9. ledna 2023 09:15

Takřka čtyři měsíce včetně přestávek trvalo, než došel proces v kauze Čapí hnízdo ke svému konci. Pražský městský soud v pondělí 9. prosince nepravomocně osvobodil bývalého premiéra a prezidentského kandidáta Andreje Babiše (ANO) i jeho někdejší poradkyni Janu Nagyovou. Během celého procesu nechyběl značný zájem veřejnosti ani silné emoce zúčastněných. Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila souhrn toho nejdůležitějšího.