Celebrity popsaly dojmy z Oktagonu: Dorazili Filipi se synem Bílé i Hanychová se Soukupem

Dlouho očekávaný zápas mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem přilákal v sobotu do pražské O2 areny také řadu českých hvězd. Mezi diváky a fanoušky se například objevili Agáta Hanychová se synem Kryšpínem a partnerem Jaromírem Soukupem, dorazili také zápasník Makhmud Muradov s novou přítelkyní Sabinou nebo herec Marek Lambora. Turnaj si nenechal ujít ani Radek Filipi, který přišel nikoliv se svou partnerkou Lucií Bílou, nýbrž s jejím potomkem Filipem.

V zaplněném hledišti jsme také mohli vidět modelku a manželku moderátora a promotéra Oktagonu Ondřeje Novotného Renatu Langmannovou, youtubera Jirku Krále nebo Martina Mikysku, známého též jako Mikýře.

Zápasník Makmud Muradov si hýčkal po svém boku novou přítelkyni Sabinu Karáskovou, se kterou si během večera vyměňoval láskyplné pohledy a po čas boje se s ní i objímal, informuje bulvární deník Extra. Objevil se i herec Marek Lambora či zpěvačka Dominika Myslivcová se svým partnerem Zdeňkem Chytilem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Terminátor Vémola na šrot a Patrik „Koudelka“ Kincl. MMA zápas roku strhl lavinu vtipů

Do pražské O2 areny dorazil také Radek Filipi, který se ještě před začátkem souboje pochlubil redakci CNN Prima NEWS, komu bude během večera fandit. „Stoprocentně Karlosovi. Jsme kamarádi a věřím mu,“ řekl Filipi.

Turnaj sledovala také Agáta Hanychová, která dorazila ve společnosti syna Kryšpína a partnera a podnikatele Jaromíra Soukupa. V průběhu večera pak zamilovaný pár na sociálních sítích sdílel i společné fotky.

Nejvíce ovšem oba zápasníky povzbuzovaly samozřejmě jejich manželky – Pavla Kinclová a Lela Vémola. Obě si vzaly šaty, které nosí jejich partnerům štěstí. „Zvolila jsem ty, které jsem měla na sobě před několika lety, když Karlos vyhrál titulový zápas,“ svěřila se Vémola. „Já už je nosím pět let. Nedovolila bych si vzít na zápas jiné,“ uvedla Kinclová.

Zápas nakonec dopadl ve prospěch Patrika „Inspektora“ Kincla. Zatímco Karlos a jeho tým hned po zápasu zmizel, nebyl ani na tiskové konferenci a nepodal ruku vítězi, u Kinclů se slavilo. „Mám obrovskou radost. Křičela jsem a fandila. Ale po těch prvních dvou kolech jsem věděla, že minimálně na body je to doma,“ sdělila Kinclová.

Karlos Vémola se po odmlce po velkolepém sobotním boji s protivníkem Patrikem Kinclem poprvé ozval až v neděli večer. Na sociálních sítích vydal oficiální prohlášení, ve kterém mimo jiné uznal svoji porážku a přiznal, že po zápase musel na ošetření. „Mrzí mě, že jsem nedorazil na pozápasovou tiskovku, ale bohužel to moje oči v zápase dost odnesly a musel jsem rovnou do nemocnice na vyšetření. Kdo mě zná, tak ví, že respektuji soupeře a dokážu i po prohře plnit své povinnosti, ale zdraví mělo přednost,“ řekl Vémola.

Tagy: