Maminka Perkausová poprvé před kamerou: Prozradila, jak zvládá mateřství i jednu zajímavost

Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Eva Hecko Perkausová se poprvé po porodu ukázala v pořadu Showtime. Svěřila se, jak zvládá novou roli maminky, a prozradila, čeho se s příchodem dítěte nejvíce bála.

Perkausová před necelými dvěma týdny přivedla na svět svého prvorozeného syna Killiana. „První adventní neděle roku 2022 je ta nejkrásnější, jakou jsem si mohla přát. Včera 26. listopadu ve večerních hodinách přišel na svět malý Killian. Vítej mezi námi, andílku!“ sdílela 28letá moderátorka svou radost s fanoušky na Instagramu.

Moderátorské křeslo Perkausová opustila začátkem listopadu, kdy se začala pomalu chystat na příchod miminka. Od porodu pak pobývala převážně doma, kde pečuje o malého Killiana. Teď se ale po několika týdnech opět ukázala na televizních obrazovkách. V pořadu Showtime prozradila, jak zvládá mateřství.

„Myslím si, že dobře. Ze začátku jsem ale měla velké obavy. Nevěděla jsem, do čeho jdu, a neuměla si nic představit. Ale už jsem se s tím dokázala nějak popasovat. Všichni mě také uklidňovali, ať počkám, že to přijde samo a měli pravdu. Každá maminka pak instinktivně ví, co dělat,“ uvedla s úsměvem moderátorka.

Upozornila také na zajímavý fakt, a to, že se její syn narodil ve stejný den jako její kolega a moderátor Hlavních zpráv Roman Šebrle. „Vyšlo to úplně nádherně. Roman mi přitom ještě v práci neustále opakoval: ‚Počkej, to vyjde na narozeniny strejdy, to musí vyjít na 26. listopadu,‘“ přiznala Perkausová. Když pak Šebrlemu poslala fotografii svého čerstvě narozeného syna, ihned jí odepsal, že tak radostnou zprávu musí jít zapít.

Na otázku, kdy ukáže Killiana také svým fanouškům na sociálních sítích, odpověděla, že časem. „Určitě ho uvidíte, ale zatím je malinký,“ řekla.

Perkausová si své soukromí bedlivě střeží. To, že je těhotná, dlouho tajila. Showtimu požehnaný stav přiznala až na konci června, kdy začínala pátý měsíc. „Bříško už trochu mám a dopnout šaty mi dělalo občas problém. A to nejen přes hrudník, ale i přes bříško. Takže už jsem to musela oznámit, protože těhotenství už nešlo dál tajit,“ přiznala tehdy Perkausová.

Tagy: