Peroutka oslavil Kristova léta. Pochlubil se novým přírůstkem do rodiny

Milan Peroutka oslavil Kristova léta narozeninovým koncertem, který uspořádal v pátek v pražské Občanské plovárně. Popřát mu přišli nejen fanoušci, ale i jeho nejbližší kamarádi a kolegové. Hvězdou večera se stala Veronika Žilková s dcerami někdejšího premiéra Stanislava Grosse, které to na parketu pořádně rozjely.

Na narozeninové párty oblíbeného herce a zpěváka nechyběly herečka Michaela Pecháčková a Michaela Tomešová, dcery někdejšího premiéra Stanislava Grosse Natálie a Denisa či zpěvačka Nikola Ďuricová. „Nevěřím, že je Milanovi 33 let. Známe se od 14 a prožili jsme spolu krásné věci. V mých očích zůstane vždycky 15letým Milanem, který nikdy nedospěje,“ řekla Tomešová v pořadu Showtime.

Herečka Kateřina Pechová zmínila některé kladné rysy, kterých si na Peroutkovi váží. „Milan mě upoutal svým úsměvem a tím, že je hrozně srdečný. Nikdy jsem ho neviděla naštvaného,“ svěřila se Pechová.

ČTĚTE TAKÉ: Dcera expremiéra Grosse měla nehodu. Ve svém luxusním autě nabourala do vozu s rodinou

Unešené jsou z Peroutky i jeho další kolegyně. „Baví mě, jak je energický a pozitivní. Nezažila jsem ho ve špatné náladě,“ přiznala tanečnice Denisa Grossová. „Baví mě svou pokorou, a jak říkala sestra: Přijde do divadla a ono se rozsvítí,“ sdělila zpěvačka Natálie Grossová.

Peroutka: Rodinu chci dál rozšiřovat

Na oslavě svého hereckého kolegy nechyběla ani Veronika Žilková, která mu k narozeninám popřála velký úspěch. Během koncertu to pak pořádně rozjela na parketu. Spolu s ní se nechaly unášet hudebním rytmem i sestry Grossovy.

Peroutka se v rozhovoru pro pořad Showtime svěřil, že je teď šťastný, a to na všech frontách. „U mě je teď všechno dobrý, včetně soukromí. Mám dokonce přírůstek do rodiny – francouzského buldočka Bohouška – a dál chci rodinu také rozšiřovat. Plánuji to,“ přiznal hudebník.

Vypadá to, že už našel ideální polovičku, se kterou by se mohly jeho plány naplnit. „Ano, vypadá to, že jsem ji našel. Teď ještě musíme nějakým způsobem zadělat,“ dodal 33letý umělec.

Tagy: