Pořád jako „mladá blbka a ztřeštěnec“. Modelka Simona Krainová slaví kulatiny

Simona Krainová slaví padesátiny. Modelce věk nedělá žádné starosti ani vrásky. Naopak si užívá života víc a víc. Životní jubileum slaví v Dominikánské republice, kde s manželem koupili byt. Prostřednictvím sociálních sítí posílá všem jasnou zprávu: „Žijte, jak sami uznáte za vhodné a hlavně, jak sami skutečně chcete. Ať vás život baví.“

Nehledě na věk se Krainová cítí pořád mladě. „Pořád jsem jako mladá blbka, ztřeštěnec. Mám za to, že člověk mentálně stárne, až když se sám začne kvůli věku omezovat. A já jsem pořád dětinská, možná i díky dětem, s nimiž pořád dělám kraviny, nezakazuji jim svoje seriály, i když jsou pro starší, a bavíme se o všem,“ přiznala Krainová v rozhovoru pro web iDNES.cz.

I ve svých padesáti má stále lukrativní zakázky a je v jednom kole. V posledních letech se však rodačka z Havířova přeci jen rozhodla pracovní tempo zmírnit. „Řekla jsem si, že musím zpomalit a vydechnout. A pak se zhluboka nadechnout něčeho jiného než stresu a práce, kterou před sebou pořád hrnu,“ řekla nedávno pro Super.cz.

ČTĚTE TAKÉ: Modelka Myslivcová se pochlubila novým projektem. S movitým podnikatelem čeká miminko

Krainová se kromě samotné práce modelky věnovala i řadě dalších aktivit. Byla například ředitelkou modelingové soutěže agentury Czechoslovak Models nebo ambasadorkou modelingové soutěže Elite Model Look.

50 odstínů holky z Havířova

Začínala po revoluci v roce 1989 v Paříži. Její tvář se dostala na tituly prestižních časopisů Elle, Marie Claire, Cosmopolitan či Maxim, dělala kampaně na kosmetiku od Christiana Diora či L’Oreal a předváděla pro návrháře jako byl legendární Yves Saint Laurent. V Čechách byla múzou pro Blanku Matragi, Osmana Laffitu či Beátu Rajskou.

„Když vyšla první titulka, dala jsem si ji do krabice na památku. Když jsem plnila druhou krabici, myslela jsem na to, jak dlouho mě to bude bavit a kam je budu dávat. Když přišla na řadu třetí, nechala jsem toho. Jinak bych musela vyhodit nábytek,“ napsala v blahopřání Simoně Krainové její starší sestra Yvona, která na svém Instagramu sdílela video se zmíněnými časopisy. „Tohle je střípek z první krabice, víc se toho do reels nevešlo. Takových 50 odstínů jedné holky z Havířova, co mi zabrala půl pokoje krabicemi a co otevřela pusy údivem všem sousedkám kolem. Ukázala, kam takové hubené kuře může až vzlétnout. A lítá stále,“ vzkázala sestra Krainové.

Půvabná blondýnka se uplatnila i jako moderátorka a zahrála si v několika filmech, například Kamarád do deště II, v sérii Byl jednou jeden polda, ve snímcích Dvojníci a Vybíjená a v seriálech Rodinná pouta a Ordinace v růžové zahradě. Krainová je podruhé vdaná, s manželem Karlem Vágnerem má dva syny.

Tagy: