CNN Prima News Simona Krainová

Simona Krainová

Výpis příspěvků ke štítku „Simona Krainová“

I na Instagramu jsou úchyláci, říká Krainová. Inspiruje starší ženy, aby si šly za svým

Modelka Simona Krainová promluvila pro Showtime o svém účtu na placené a necenzurované platformě OnlyFans. Řekla, že úchyláků má pravděpodobně víc i na Instagramu, tak proč z toho nezískávat peníze. Života si chce podnikatelka užívat naplno a rozhodně nechce řešit názory kritiků. Ona sama totiž ostatním fandí a inspiruje starší ženy, aby si šly za svým.

Krainová vysvětlila, proč chce prodávat své nahé fotky. Smutní moralisté, opřela se do kritiků

Modelka Simona Krainová si založila účet na platformě OnlyFans, kde chce prodávat snímky, které nemůže zveřejňovat na jiných sociálních sítích. Prozradila to na Instagramu, kde svůj krok i obhajovala. Někteří fanoušci jsou nadšení, jiní ji kritizují. Herečka Alice Bendová jí vyjádřila podporu a napsala, že by s radostí učinila totéž.

Kdo řekl, že stáří je krásné? Je to kravina, míní Krainová. Zrušila i oslavu svých padesátin

Simona Krainová promluvila v rozhovoru s Martinou Jandovou pro CNN Prima NEWS o tom, jaké to je být i v padesáti inspirací. Svěřila se, že ačkoli má dost peněz, aby mohla pokojně dožít, je pro ni důležité motivovat ostatní. Také přiznala, že stárnutí pro ni není jednoduché. Když měla mít velkolepou oslavu padesátin v zahraničí, party raději zrušila. Padesátka na krku ji uvedla do deprese. Vzrůstající věk má ale i pozitiva. Pracovní nabídky se jí prý jen hrnou.

Pořád jako „mladá blbka a ztřeštěnec“. Modelka Simona Krainová slaví kulatiny

Simona Krainová slaví padesátiny. Modelce věk nedělá žádné starosti ani vrásky. Naopak si užívá života víc a víc. Životní jubileum slaví v Dominikánské republice, kde s manželem koupili byt. Prostřednictvím sociálních sítí posílá všem jasnou zprávu: „Žijte, jak sami uznáte za vhodné a hlavně, jak sami skutečně chcete. Ať vás život baví.“

Záhadné gesto stylisty českých celebrit. Co stálo za údajnou sebevraždou Jana Pokorného?

Smrt jednoho z nejuznávanějších stylistů Jana Pokorného, který svůj život podle vyšetřovatelů zřejmě ukončil dobrovolným skokem z oka, otřásla českým šoubyznysem. Oblékal známé herečky i modelky, například Simonu Krainovou nebo Jitku Schneiderovou. Mohl to být zkrat, nebo dopředu naplánovaný čin? Pokorný, kterému bylo pouhých 39 let, před smrtí učinil záhadné gesto.

Z našich dětí vyrostou úplní dementi, zlobí se Krainová. Ve školách by zrušila karanténu

Modelka Simona Krainová se ostře opřela do aktuální situace ve školách. Vadí jí neustálá on-line výuka dětí a jejich posílání do karantény. I přes nepříznivou pandemickou situaci by žáky ve školách nechala. „Opravdu si myslíte, že je třeba dělat taková opatření, aby z našich dětí vyrostly úplní dementi?“ ptala se v příspěvku na Instagramu.

Soutěžte se Showtimem o pobyt pro dva ve Spa Aphrodite Rajecké Teplice

Showtime společně se sponzorem mají pro vás připravené dvě noci pro dvě osoby ve Spa Aphrodite Rajecké Teplice na Slovensku. Součástí balíčku jsou kromě ubytování s polopenzí v Aphrodite Palace také volné vstupy do termálních bazénů, fitness nebo saunového světa Natural Spa včetně saunových rituálů. To vše v hodnotě více než 600 euro. Co proto udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.