Pozadí rozchodu Ivana Trojana a Kláry Pollertové. Stojí za tím někdo třetí?

Ivan Trojan s o sedm let mladší Klárou Pollertovou tvořili jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu. O to víc jejich rozchod všechny zaskočil. Co stojí za krachem jejich manželství?

Letos oslavili třicáté výročí svatby, ale vše nasvědčuje tomu, že se tím pro ně uzavře jedna životní kapitola. Podle informací deníku Blesk to byla Klára, která sbalila kufry a z jejich rodinného domu v pražských Košířích se odstěhovala do bytu na Smíchově. Manželé údajně začátkem listopadu byli u notáře, kde se měli dohodnout na finančním vypořádání. Ivan, kterému by měla zůstat vila, by měl Kláru vyplatit. Hovoří se o částce 7 milionů korun.

Poté, co vyšlo najevo, že šli od sebe, obrněli se oba mlčením. Na dotazy zatím nereagují ani jejich nejbližší. Redakci CNN Prima NEWS se však zprostředkovaně podařilo získat vyjádření Trojanova otce Ladislava. „Hovořil jsem s ním celkem nedávno, říkal, že jsou oba dospělí, rozumní lidé a nikdy jim neměl tendenci do ničeho mluvit, což nehodlá činit ani nyní. Nemyslí si ale, že by to mělo skončit až rozvodem. Věří, že se k sobě zase vrátí. Čas od času člověk potřebuje být někdy chvíli sám. Rozhodně v tom prý není nikdo třetí,“ prozradil blízký přítel Ladislava Trojana.

Rodinnou idylku komplikovaly deprese

Ivan Trojan se s Klárou seznámil na začátku devadesátých let v divadle. V roce 1992 se vzali a postupem let se jim narodili čtyři synové: Josef, který pokračuje v rodinné tradici a je úspěšným hercem, František, Antonín a Václav. Rodinnou idylku sice komplikovaly deprese, kterými Klára trpěla, ale i to dokázali vždycky překonat, přestože to mnohdy nebylo jednoduché. Donedávna Klára prohlašovala, že je svému manželovi vděčná za to, jak trpělivě její stavy snáší a jakou je jí oporou. Také Trojan často v rozhovorech zmiňoval, že Klářiny deprese nemohou být mezi nimi důvodem k rozchodu. Jak to bude mezi nimi dál, ukáže čas.

Tagy: