Rybář Jakub Vágner se raduje z prvního dítěte. Dcera dostala netradiční jméno

Rybář Jakub Vágner je otcem. Manželka Claudia přivedla na svět holčičku, která dostala netradiční jméno Kaia. Narodila se po termínu, který prozradil Jakubův otec a slavný skladatel Karel Vágner. Informoval o tom web Blesk.cz.

O příchodu miminka deník napsal s odvoláním na zdroj z okolí Vágnerovy rodiny. Dívenka se měla podle šťastného dědy Karla Vágnera narodit v březnu, nakonec ale přišla na svět až nyní. A dostala krásné, i když na české poměry poněkud netradiční, jméno Kaia.

Jakub Vágner si vzal německou přítelkyni Claudii loni na konci listopadu. A protože oba holdují rybaření, jejich svatba se symbolicky odehrála na Vltavě. Zároveň oznámili, že se jim v první polovině příštího roku narodí první společný potomek. Skladatel pak prozradil, že čekají holčičku.

Karel Vágner, který 22. března oslavil osmdesátiny, tak má už osmé vnouče. Nejstarší syn Karel ml. má stejnojmenného syna a další dva chlapce – Maxe a Bruna. Syn Josef zplodil dvě holčičky – Amélii a Jasmínu a dcera Tereza přivedla na svět Madlenku a Alberta Astera. Bohatý soukromý život má přitom i sám hudebník. Zplodil celkem šest dětí se třemi ženami.

Tagy: