CNN Prima News holčička

holčička

Výpis příspěvků ke štítku „holčička“

Soutěžte se Showtimem o 10 balíčků mini dekorací Miniverse

Showtime společně s MGA Entertainment pro vás mají připravenou soutěž, která je jak pro maminky, tak i pro jejich holčičky. Oblíbené dekorace Miniverse ve formě mini replik může vyhrát 10 z vás. Jsou tak miniaturní, ale i přesto s neuvěřitelně realistickými detaily! Zapojte se do soutěže a vyrobte si mini dekoraci do vašeho interiéru nebo holčičkám do pokojíčku.

Smutný osud 4leté Lilianky: Dožít doma už nezvládla. Rodina živořila, vypli jí i elektřinu

Mladou rodinu ze Slovenska postihuje jedna rána za druhou. Kvůli finančním potížím se ocitla v exekuci, náhle se připojil i strach o jednu z dcer. Teprve čtyřleté Liliance byla diagnostikována nevyléčitelná nemoc, poslední dny měla dožít doma připojená ke kyslíku. Rodiče si přáli, aby byla se svými nejbližšími, jenže kvůli dluhům byl jejich polorozpadlý dům odpojen od elektřiny. Bohužel ani modlitby život Lilianky neprodloužily. Zemřela 6. srpna, dva dny před plánovaným propuštěním z nemocnice.

Detaily smrti malé Češky v Chorvatsku: Večer ji propustili z nemocnice, mělo ji bolet břicho

V noci před smrtí byla česká dívenka přijata na pohotovosti v pulské nemocnici. Uvedl to chorvatský ministr zdravotnictví Vili Beroš. Sdělil, že čtyřletá nebo pětiletá holčička – informace o jejím věku se různí – byla vyšetřena a po zlepšení stavu propuštěna. Později se však její zdraví opět zhoršilo. Podle tamních médií si dítě mělo stěžovat na silné bolesti břicha. Ani hodinová resuscitace, na níž se zprvu podílel zejména otec holčičky, nebyla úspěšná. Přesnou příčinu smrti odhalí nařízená pitva.

Tragédie na dovolené v Chorvatsku. Zemřela holčička z Česka, resuscitace trvala hodinu

Obrovskou tragédií skončila rodinná dovolená v chorvatském Medulinu. Podle tamních úřadů tam zemřela čtyř- nebo pětiletá Češka – informace o jejím věku se různí. Kvůli náhlým zdravotním komplikacím k ní byla přivolána sanitka. I přes hodinovou resuscitaci však dívence nebylo pomoci. Přesnou příčinu úmrtí odhalí až pitva, podle neoficiálních zpráv si stěžovala na bolest břicha, rodina s ní už v noci jela na pohotovost. Z ní však měla být propuštěna.

Hororová jízda: Lidé na atrakci viseli hlavou dolů tři hodiny, holčičku označují za hrdinku

Dlouhé tři hodiny strávilo osm lidí, z toho sedm dětí, uvíznutých hlavou dolů na horské dráze Fire Ball v americkém Wisconsinu. Co za poruchou pouťové atrakce stojí, není zatím jasné. Za hrdinku lidé označují malou holčičku, která, ač byla sama uvízlá, záchranářům vzkázala, aby nejdříve vyprostili postaršího muže. Ačkoliv se nikomu nic nestalo, mělo být všech osm účastníků převezeno do nemocnice. Informují o tom zahraniční média.