reklama
CNN Prima News holčička

holčička

Výpis příspěvků ke štítku „holčička“

Pohřešovanou osmiletou dívku se v noci nepodařilo najít. Pátrání na Domažlicku pokračuje

11. října 2021 00:39
Aktualizováno

V okolí Čerchova na Domažlicku od nedělního večera probíhalo pátrání po osmileté německé holčičce Julii, která se ztratila v lese. Do pátrací akce se zapojily české a německé týmy s vrtulníkem vybaveným termovizí. Celkem po dívce pátralo zhruba 200 lidí. V úterý po poledni přišla dobrá zpráva – podařilo se ji najít.

Nina přišla kvůli nádoru o ledvinu, ze sanitek má hrůzu. Její rodiče prosí o pomoc

14. září 2021 22:42

Čtyřletá Nina se narodila jako zdravé a veselé dítě, které rádo tančilo a jezdilo s tatínkem na ryby. Pak ji ale potkalo neštěstí. Lékaři jí diagnostikovali zhoubný nádor na pravé ledvině, proto všeho, co měla ráda, musela zanechat. Dívenka podstoupila operaci, během které jí lékaři orgán odoperovali. Její rodiče teď založili sbírku, která by jim mohla pomoci s pořízením nového auta. Malá Nina má totiž panickou hrůzu ze sanitek.

Už třetí dítě v babyboxu za týden. Vzorně oblečená holčička dostala nezvyklé jméno

27. srpna 2021 15:18

Do babyboxu přerovské nemocnice v pátek odpoledne někdo odložil zhruba šestitýdenní holčičku. Dostala jméno Zoe, sdělil zakladatel sítě babyboxů Ludvík Hess. V Olomouckém kraji jde již o druhé dítě odložené tento týden, v úterý to byla novorozená holčička v Prostějově. Dohromady bylo v ČR touto cestou dosud odloženo 224 dětí.

reklama