Sexy těhotenství. Jitka Boho na kritiku odpověděla svérázným způsobem

Jitka Boho už za pár měsíců přivítá na svět svého druhého potomka.

Jitka Boho už za pár měsíců přivítá na svět svého druhého potomka. Zda to bude chlapeček, nebo holčička, si zatím nechává pro sebe. Už teď je ale jasné, že si těhotenství velmi užívá. Na svém Instagramu ráda sdílí své zkušenosti a postřehy, čas od času ukáže i zakulacené bříško. Někteří její fanoušci už ale mají zřejmě těhotenských fotek dost a krásné modelce posílají nepříjemné zprávy. Boho si však z toho nic nedělá a snímky zveřejňuje dál. Naposledy se pochlubila fotografií jen ve spodním prádle.

Zpěvačka a Miss 2010 Jitka Boho se za tělesné změny způsobené těhotenstvím rozhodně nestydí. Naopak je pro ni zcela přirozené se cítit sexy i v tomto stavu. Na názor se zeptala i svých sledujících na Instagramu. „Co si myslíte o spojení slov ‚sexy v těhotenství‘? Přijde vám to nevhodné, vhodné nebo vulgární? Asi je to opět 100 lidí, 100 chutí... Pro mě je to spíš dost přirozené,“ uvedla na svém instagramovém profilu Boho.

Vzápětí však doplnila, že to rozhodně není každodenní záležitost. „Také nemám každý den chuť vypadat, jako když jdu někam na party, to je jasné. Mám 90 procent těhotenského oblečení, protože jiné nedopnu nebo neobleču. Ale rozhodně si chci stále připadat přitažlivá. Píšu to proto, abyste si třeba také zkusily, nastávající (ale i ty nenastávající) maminky, udělat jednou za čas den pro sebe, je to moc důležité,“ vzkázala svým fanouškům na sociálních sítích modelka.

Většina žen s jejím názorem souhlasila. Našly se však i ty, které si v době těhotenství sexy rozhodně nepřipadaly. „Chtěla jsem si tak připadat, ale přibývající kila a strie mi ubíraly na sebevědomí a připadala jsem si dost zranitelná. Bohužel mi to zůstalo a už mám problém si vzít kraťasy, natož plavky,“ přiznala jedna z maminek.

Vaše těhotenství mě přestává bavit

„Je to hrozně individuální. Samozřejmě pokud žena nabere 25 kilogramů, chápu, že je pak pro ni těžší cítit se přitažlivě. Ale jak jsem psala, důležité je udělat si ten den pro sebe. Ať už těhotné jste, nebo nejste, cítit se hezká a chtěná,“ řekla ve vysílání CNN Prima NEWS Boho. Své druhé miminko zpěvačka čeká s politikem Tomášem Hřebíkem. Jestli budou mít holčičku, nebo chlapečka, si zatím nechávají pro sebe.

Boho už má dceru Rosálku a na svého druhého potomka se moc těší. Z několika kil navíc si rozhodně nic nedělá a na sociálních sítích dál sdílí fotografie s těhotenským bříškem. Jedním z důvodů je i ten, že už ho zkrátka nemá jak zakrýt. Někteří lidé s tím ale zřejmě mají problém. „Z došlé korespondence: ‚Ach jooo, moc prosím, zkuste dávat trochu něco normálního. Myslím, že přestává lidi bavit vaše těhotenství (nejste asi sama) a také vaše moudra, která stejně nejsou z vaší hlavy,‘“ sdílela Boho jednu ze zpráv.

Že by se jí kritika nějak dotkla, se ale říct rozhodně nedá. „Tak jsem teda zkusila dneska uvařit guláš, je to dost normální? Ráda bych věděla, co tím paní myslela... Tohle byla mimochodem reakce na včerejší výlet na Ještěd. Chápu, že bříško asi každého nebaví, ale jaksi ho už neschovám a je součástí mě a všeho, co dělám,“ vzkázala Boho.

Tagy: