Třípatrový dort i speciální hosté. Mynářová oslavila 40. narozeniny, popřál jí i Zeman

Manželka bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře – Alexandra – ve čtvrtek oslavila 40. narozeniny. Na pražském Žižkově jí vše nejlepší přáli nejbližší, přátelé i kolegové jejího manžela. Osobně dorazil také exprezident Miloš Zeman. Sláva to byla velkolepá, moderátorka krájela třípatrový dort a domů se odcházelo až kolem půlnoci.

Jubileum moderátorka Českého rozhlasu oslavila ve velkém stylu. V taverně Olympus nesměli chybět její dva synové ani manžel Vratislav. Oslavy se však účastnili i jeho bývalí kolegové a nadřízení: někdejší poradce exprezidenta Martin Nejedlý, Zemanův právník Marek Nespala i samotná bývalá hlava státu. S manželkou bývalého hradního kancléře má velmi dobré vztahy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Zeman si otevřel kancelář, pomáhat mu budou jeho věrní. Jsme spolek bez funkcí, říká Mynář

Dorazili také známí ze šoubyznysu, například hudební producent František Janeček. „Je to kamarádka. Dal jsem jí parfém,“ svěřil se redakci Blesk. Dárek pro svou paní naopak Mynář neprozradil, důvod byl jednoduchý. „Jeho předání chystám až na víkend,“ sdělil novinářům.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: O abolici jsem žádal dvakrát, v obou případech pro Mynáře, uvedl Zeman

Oslavu si však náramně užili. „V kruhu rodiny a nejbližších přátel. Své milované ženě jsem poděkoval za těch 10 let trpělivosti a za to, že stojí stále při mně,“ doplnil Mynář. Z fotografií, kterými se jeho manželka pochlubila na svém Facebooku, je jasné, že oslava probíhala tak, jak si Mynářová přála. Nešetřila úsměvy a nadšením.

K kulatinám pro ni byl upečen třípatrový dort, u jeho krájení a sfoukávání svíček jí asistovali synové. Celá sláva končila až kolem půlnoci, kdy z podniku odcházeli poslední hosté – včetně oslavenkyně.

Tagy: