Přiznání Brzobohatého o lásce i pracovní stránce: Vedle Písařovicové intelektuálně vzkvétám

Muzikant Ondřej Gregor Brzobohatý se má čím chlubit. Daří se mu totiž nejen po pracovní stránce, ale i té osobní. V rozhovoru pro pořad Showtime přiznal, že je se svou partnerkou Danielou Písařovicovou opravdu šťastný. „Vedle ní intelektuálně vzkvétám,“ nechal se slyšet.

Brzobohatý se letos snaží dohnat to, na co mu většinou nezbývá příliš času. Třeba knížky. „Užívám si teď stav hibernace, kdy jsem si na sebe nevzal obrovské penzum práce, jak bývá mým zvykem. Snažím se systematicky dělat práci, kterou mám už od loňského roku, k čemuž se váže třeba muzikál Anděl Páně, který připravujeme do Hudebního divadla Karlín, psaní partitury a do toho psaní muziky do různých seriálů. Je to taková velmi hezká a dá se říct až odpočinková práce bez stresu,“ svěřil se Brzobohatý v pořadu Showtime.

Přiznal, že je šťastný nejen po pracovní stránce, ale i po té osobní. „Mám se hezky. Já vedle ní (Písařovicové, pozn. red.) intelektuálně vzkvétám,“ pochlubil se Ondřej, který na debatu k tématu 30 let od rozdělení Československa vyrazil se svou partnerkou Danielou Písařovicovou. Spíše než o svém vztahu raději mluvil o dějinách českého i slovenského národa.

„Častokrát lidé popisují Česko a Slovensko jako sourozence. Já je vnímám v takovém mileneckém vztahu, který si myslím, může být v něčem zajímavější, možná i hezčí a zábavnější. Kdykoliv přijedu na Slovensko, automaticky přepínám do slovenštiny. Mám tu výhodu, že jsem skutečně vyrůstal v česko-slovenské rodině, takže jsem slovenštinu slyšel od malička,“ pokračoval Brzobohatý.

S moderátorkou pořadu Showtime se pobavil také o tom, co by podle něj nastalo, kdyby se Československo v roce 1993 nerozdělilo. „Těch fabulací už jsem pár slyšel. Jestli bychom dokázali najít společnou řeč. Těžko říct, jestli by ta společnost nebyla ještě víc rozdělená než je teď. Vezměte si, že velkým paradoxem je, že na prezidenta kandiduje člověk, který ani neumí pořádně česky, a lidé mu dávají své hlasy. Je zvláštní, jak to všechno teď vypadá,“ uvedl hudeník.

Tagy: