Holčička z cíle vyrostla: Ve stopách Neumannové dcera nejde. Promluvila i o vztazích

Rozhovor s dcerou Neumannové

Možná si vzpomenete na dojemnou scénu z olympiády v Turíně. Malá holčička vítá v cíli olympijskou vítězku Kateřinu Neumannovou. Z malé holčičky je dnes dospělá žena, která dělá mámě prý jen radost. V rozhovoru pro Showtimu obě prozradily, jak se jim daří.

Kdo by ten obrázek neznal – zimní olympiáda v Turíně v roce 2006. Do vítězné náruče běží mamince vstříc tehdy dvouapůlletá Lucie. Od té chvíle uplynulo 16 let a z Lucky je krásná 18letá slečna. „Dělá mi radost, ale mohla by ještě doma víc uklízet. Musím taky něco zkritizovat,“ prohlásila bývalá lyžařka. Její dcera doplnila, že právě uklízení je jediným předmětem hádek.

Jinak je ale společné bydlení zřejmě bezproblémové a dvojice teď plánuje dovolenou. „Budu mít snad nějakou krátkou dovču na začátku prázdnin, doufám, že kombinace léto-hory, to já miluju. Léto budu mít pracovní. Kromě své normální práce budu dělat v srpnu už pojedenácté na Lipně sportovní festival, který mám strašně ráda,“ prozradila Neumannová.

Lucie se pak svěřila, že změnila sport – z tenisu přesedlala na atletiku. Letní měsíce tak bude mít do jisté míry zaplněné závody. „Pořád studuju, ale hlavně běhám. Už je to asi rok a půl,“ doplnila.

A reportérka Showtimu Martina Jandová se nemohla obou nezeptat na jejich vztahy. „Já jsem ti přece slíbila, že až bude někdo, koho bych mohla ukázat na kameru, tak to udělám. Ale jak vidíš, jsem tu s Luckou,“ odpověděla Neumannová.

Její dcera naopak přítele má. Jak ho maminka bere? „Já jí do toho nemluvím, ale nestěžuju si,“ komentovala dceřinu známost olympijská vítězka. „Je to sportovec, ale zároveň model,“ upřesnila Lucie, zároveň ale dodala, že na představení veřejnosti je ještě brzy.

Tagy: