Že by nový gólman? Slávista Kolář a dcera Tvrdíka už znají pohlaví očekávaného miminka

Brankář Slavie Ondřej Kolář a jeho manželka Jana už znají pohlaví očekávaného miminka. S tím, že to bude chlapeček, se dvaadvacetiletá modelka a dcera šéfa pražského fotbalového klubu Jaroslava Tvrdíka pochlubila na sociálních sítích, kde sdílela video z takzvané gender reveal party.

Radostnou zprávu o těhotenství oznámil zamilovaný pár teprve začátkem března. „Budeme tři,“ napsali tehdy Kolářovi na Instagramu. Nyní se pochlubili i pohlavím miminka. Na sociálních sítích totiž sdíleli emotivní video, na kterém praskli balonek a z něj se vysypaly modré konfety. „Že by nový gólman?“ vtipkovali nastávající rodiče pod videem.

Během pár minut se pod příspěvek začala sypat blahopřání. Fotografie se líbí více než pěti tisícům uživatelů.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Dcera expremiéra Grosse měla nehodu. Ve svém luxusním autě nabourala do vozu s rodinou

Na chlapečka se zřejmě moc těší i jeho dědeček Jaroslav Tvrdík. Na svém Twitteru sdílel fotografii z gender reveal party, kterou doplnil emotikonem srdce a obličejem s hvězdami v očích.

Ondřej Kolář měl s Janou Tvrdíkovou svatbu v září loňského roku. Pár spolu tvoří od podzimu roku 2020. Znají se ale už několik let. „Známe se od začátku mého působení ve Slavii. Potkávali jsme se na společných akcích a snad od první chvíle jsme si tykali. První krok jsem udělal já, když jsem Janču pozval na kafe. Od té doby jsme se začali vídat více. Neumím ani říct, při jaké příležitosti přeskočila jiskra,“ řekl Kolář před více než dvěma lety pro Blesk.

Největší obavy měl prý pár z reakce otce modelky, který šéfuje slávistickému klubu. „Šla jsem se přiznat. Je fakt, že jsem z taťkovy reakce měla trochu obavy. Nejdřív tomu nechtěl věřit, pak se smál. S chutí mi připomněl můj starší rozhovor, v němž jsem řekla, že nebudu randit s fotbalisty,“ doplnila dvaadvacetiletá kráska, která slavila vítěztví v prestižní soutěži Elite Model Look 2016.

Tagy: