CNN Prima News focení

focení

Výpis příspěvků ke štítku „focení“

Známé herečky fotily do pánských časopisů: Benešová titulkou v Playboyi vytřela synovi zrak

Herečky a spolužačky, Adéla Gondíková a Lucie Benešová, v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka promluvily o tom, proč se nechaly nafotit do pánských časopisů. Benešová byla k focení pro Playboy přemlouvána s tím, že se bude moci jednou hanbatými fotkami chlubit. Přišlo mi to absurdní, vzpomínala. Avšak onen den nedávno nadešel, když časopis našla na půdě a následně vytřela zrak sedmnáctiletému synovi.

Fotografie od profesionála mají smysl. Do tajů krásných snímků vás zasvětí odborníci

Myslíte si, že fotografii od odborníka nepotřebujete, protože stačí ty, co pravidelně fotíte mobilem? Nenechte se zmást. A o opaku se přijďte přesvědčit na ALPINE PRO Prima Run. Ten se uskuteční už za pár dní. Kromě toho, že si na akci můžete, a mělo by to být hlavní náplní vašeho konání na místě, zaběhat, vyzkoušíte si také nejrůznější aktivity z doprovodného programu. A jednou z nich je mimo jiné zvěčnění se se svým doprovodem – objektivem profesionálního fotografa.

Buď se zbláznil, nebo ho oškubali. Fotografové hodnotí Středulovy portréty za půl milionu

Půl milionu korun za fotografie do předvolební kampaně je přemrštěná částka. Bývalý prezidentský kandidát Josef Středula se buď zbláznil, nebo ho lidově řečeno oškubali, shodli se redakcí oslovení fotografové. Za portréty si fakturují řádově nižší částky, přestože se mohou lišit podle velikosti štábu i zapůjčené techniky. Agentura, která zprostředkovala Středulovi fotografické služby, na dodatečné dotazy CNN Prima NEWS zatím nereagovala.

I během války láká Lvov turisty, třeba na české pivo. Pozor ale na focení i noční lockdown

Ukrajinský Lvov vždy patřil díky své poloze a kulturním možnostem k oblíbeným cílům turistů. A ti se mu nevyhýbají ani v době ruské invaze. Město sice od začátku války zažilo několik raketových útoků, celkově je ale považována za relativně bezpečné, neboť stojí mimo hlavní ruské cíle. Jaká panuje ve Lvově atmosféra a na co je třeba si dávat pozor? To přímo z města přibližuje spolupracovník CNN Prima NEWS Petr Máslo.