reklama

SHOWTIME - Magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého

SHOWTIME

Magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého. Od pondělí do neděle na CNN Prima NEWS a Primě premiérově od 19.55. Moderují Eva Perkausová a Laďka Něrgešová.

reklama

Nový pořad zaměřený nejen na svět slavných, ale také technologické novinky a trendy témata, která zaujmou ženy i muže. Hlavní moderátorkou bude Eva Perkausová, která spolu s Laďkou Něrgešovou přinese divákům zábavný proud informací po HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH.

Laďka Něrgešová

Moderátorka a herečka vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a spolupracovala s Krátkým filmem Praha. Později se stala členkou souboru Horáckého divadla v Jihlavě a následně pražského Činoherního klubu. S mediální kariérou začínala v Hitrádiu Vysočina. Po návratu do Prahy pak pracovala v rádiích City, Kiss, Express či na Frekvenci 1.

Podívejte se na rozhovor s Laďkou Něrgešovou:

Diváci si ji můžou pamatovat mimo jiné jako moderátorku dvou ročníků úspěšné pěvecké soutěže Česko hledá Superstar, kterou provázela spolu s Ondřejem Brzobohatým a následně Petrem Holíkem. Uváděla rovněž reality show Farmář hledá ženu. Zahrála si také v řadě seriálů TV Prima, například v Rodinných poutech a Velmi křehkých vztazích. Několik let byla moderátorkou pořadů VIP zprávy, následně TOP STAR magazínu. Aktuálně je jednou z tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí nový lifestylový pořad SHOWTIME.

SHOWTIME, Laďka Něrgešová
SHOWTIME, Laďka Něrgešová

Eva Perkausová

Na obrazovce se poprvé objevila v roce 2014 díky filmu Modelky s.r.o. a seriálu Znamení koně. S moderováním začala na TV Barrandov v pořadu Svět v barvách. V roce 2015 se stala tváří TOP STAR magazínu na TV Prima.

Podívejte se na rozhovor s Evou Perkausovou:

Od března 2018 byla moderátorkou hlavní zpravodajské relace Primy VELKÉ ZPRÁVY ve dvojici s Romanem Šebrlem. Nově bude moderovat pořad SHOWTIME na Primě a CNN Prima NEWS.

SHOWTIME, Eva Perkausová
SHOWTIME, Eva Perkausová

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Reportáž

Rusové jim vjeli s tankem do ložnice. Dnes v sovětských kasárnách žijí i Romové

Rusové jim vjeli s tankem do ložnice. Dnes v sovětských kasárnách žijí i Romové

Stotisícovou Olomouc okupovalo 13 tisíc sovětských vojáků a 7 tisíc rodinných příslušníků armádních oficírů. Bylo to traumatické soužití, které skončilo až s odchodem okupační armády z Československa 21. června 1991. „Rusáky jsem nesnášel. A pořád po nich v Olomouci zůstává strašně moc škod,“ rozhlíží se pedagog Miroslav Šnajdr (59) po někdejším „sovětském území“ v olomoucké čtvrti Černá cesta.

Koronavirus

Nakažených přibylo víc než před týdnem. Za víkend nikdo s covidem nezemřel

Nakažených přibylo víc než před týdnem. Za víkend nikdo s covidem nezemřel

Testy v Česku v neděli potvrdily 57 případů koronaviru, před týdnem to bylo 41. Denní přírůstky nakažených jsou ale stále nejnižší od loňského léta. Mírně stouplo reprodukční číslo, dál se ale drží pod hodnotou jedna, což znamená zpomalování epidemie. Dávku očkování proti nemoci COVID-19 v neděli dostalo 38 383 lidí, podobně jako o týden dřív. Vyplývá to z informací na webu ministerstva zdravotnictví.

Nizozemští fanoušci dokonale ošálili sousedy. Ti se radovali z gólu, který nikdy nepadl
Havlíček: Dostavbě Pražského okruhu jsme nikdy nebyli blíž. V roce 2022 se snad začne
Severní Korea trpí hladem, přiznal Kim. Ceny potravin v zemi závratně rostou
Policie v Teplicích drsně zasáhla proti muži, který měl být zdrogovaný. V sanitce zemřel
Kultura trpí. Zaorálek a spol. volají po stejných pravidlech kontrol, jako má gastronomie
Poklekávání nevadí, duhová páska ano? Neuer podpořil LGBT a UEFA chce trestat
reklama
reklama
Němcová: Jsme v zahřívacím kole, Babiš vytahuje pitomosti. Kampaň se teprve rozjede

Volby 2021

Domácí zpravodajství

Nemohla jsem odklepnout cigaretu, popsala Jára začátek nemoci. Skončila na vozíčku
Asfalt jako horká kaše aneb Z dějin české Sahary 1911 a 1947, kdy vedra zabíjela
Další články
reklama
reklama