reklama

SHOWTIME - Magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého

SHOWTIME

Magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého. Od pondělí do neděle na CNN Prima NEWS a Primě premiérově od 19.55. Moderují Eva Perkausová a Laďka Něrgešová.

reklama

Nový pořad zaměřený nejen na svět slavných, ale také technologické novinky a trendy témata, která zaujmou ženy i muže. Hlavní moderátorkou bude Eva Perkausová, která spolu s Laďkou Něrgešovou přinese divákům zábavný proud informací po HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH.

Laďka Něrgešová

Moderátorka a herečka vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a spolupracovala s Krátkým filmem Praha. Později se stala členkou souboru Horáckého divadla v Jihlavě a následně pražského Činoherního klubu. S mediální kariérou začínala v Hitrádiu Vysočina. Po návratu do Prahy pak pracovala v rádiích City, Kiss, Express či na Frekvenci 1.

Podívejte se na rozhovor s Laďkou Něrgešovou:

Diváci si ji můžou pamatovat mimo jiné jako moderátorku dvou ročníků úspěšné pěvecké soutěže Česko hledá Superstar, kterou provázela spolu s Ondřejem Brzobohatým a následně Petrem Holíkem. Uváděla rovněž reality show Farmář hledá ženu. Zahrála si také v řadě seriálů TV Prima, například v Rodinných poutech a Velmi křehkých vztazích. Několik let byla moderátorkou pořadů VIP zprávy, následně TOP STAR magazínu. Aktuálně je jednou z tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí nový lifestylový pořad SHOWTIME.

SHOWTIME, Laďka Něrgešová
SHOWTIME, Laďka Něrgešová

Eva Perkausová

Na obrazovce se poprvé objevila v roce 2014 díky filmu Modelky s.r.o. a seriálu Znamení koně. S moderováním začala na TV Barrandov v pořadu Svět v barvách. V roce 2015 se stala tváří TOP STAR magazínu na TV Prima.

Podívejte se na rozhovor s Evou Perkausovou:

Od března 2018 byla moderátorkou hlavní zpravodajské relace Primy VELKÉ ZPRÁVY ve dvojici s Romanem Šebrlem. Nově bude moderovat pořad SHOWTIME na Primě a CNN Prima NEWS.

SHOWTIME, Eva Perkausová
SHOWTIME, Eva Perkausová

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Zahraničí

Nejméně 20 mrtvých a stovky zraněných: V Rovníkové Guineji vybuchla vojenská základna

Nejméně 20 mrtvých a stovky zraněných: V Rovníkové Guineji vybuchla vojenská základna

Chaos, pláč, mrtví a podle agentury AFP až 500 raněných. Tak vypadá situace po sérii výbuchů na vojenské základně v přístavním městě Bata, které je ekonomickou metropolí Rovníkové Guineje. Záběry ve státní televizi ukázaly poničené domy a vládnoucí zoufalství, také mnoho zraněných, zejména dětí. Televize informuje nejméně o čtyřech explozích, jejichž původ zatím není jasný, uvedly zahraniční tiskové agentury.

Hamáček chtěl v ulicích krev, snaží se před volbami ukázat svaly, tvrdí Volný
Obušky, dýmovnice, nadávky. V centru Prahy se demonstrovalo proti opatřením
Filip Smoljak: Řeknu vám, co jsou Zdeněk Svěrák a jeho syn Jan zač
Policisté po demonstraci zadrželi poslance Lubomíra Volného
reklama
reklama
Schillerová: Datum rozvolnění nevím. Ekonomika by měla jet od druhé poloviny roku

Partie

Domácí zpravodajství

Druhé léto s covidem? Lepší než minulé nebude, mutace řádí i v teple, varuje Prymula
Blatný: Kdyby vznikalo druhé ministerstvo zdravotnictví, rezignuji
Další články
reklama
reklama