reklama

Síťové řešení Huawei CloudFabric 3.0 pro datová centra získává cenu Frost & Sullivan

Technologický lídr Huawei si v letošním roce připisuje další úspěch. Za své síťové řešení hyperkonvergovaných datových center CloudFabric 3.0, které společnost nedávno představila na konferenci Huawei Industrial Digital Transformation Conference 2021, obdržela ocenění „Global Technology Leadership Award 2021“ od mezinárodně uznávané analytické společnosti Frost & Sullivan. Prestižní cenu získala Huawei za bezkonkurenční výkon a špičkové technologie síťového řešení.

reklama

Společně s rostoucím tempem digitální transformace ve firemním sektoru stoupá poptávka po datových centrech vybavených takovými síťovými řešeními, která by byla schopna zajistit vyšší výpočetní výkon a posílit tak rozvoj inovací a konkurenceschopnost jednotlivých podniků. Podnikatelé však často bojují se zásadním problémem – běžné sítě datových center jsou náchylné ke ztrátě paketů, přičemž ztráta pouhých 0,1 % již může snížit výpočetní výkon o celou polovinu.

Vzhledem k intenzivnějšímu využívání datových center a rychlejšímu nasazování nových služeb se metody poloautomatických operací a údržby (O&M) na bázi běžných softwarově definovaných sítí (SDN) postupně stávají nepraktickými. To je dáno i tím, že vysoký počet scénářů spojených s novými službami klade neustále vyšší požadavky na otevřenost sítě a na schopnosti modelu „síť jako služba“(Network as a Service – NaaS).

„Abychom zrychlili datový tok a zlepšili výpočetní výkon, společnost Huawei nepřetržitě investovala do výzkumu bezeztrátového Ethernetu a sítí autonomního řízení. Podařilo se nám tak uvést do praxe například řešení pro plně bezeztrátový Ethernet, plně automatizovanou správu celého životního cyklu a model NaaS pro všechny scénáře,“ prohlásil Leon Wang, prezident pro sekci sítí datových center ve společnosti Huawei.

„Je pro nás velkou ctí, že si síťové řešení hyperkonvergovaných datových center od Huawei odnáší toto ocenění. V budoucnosti budeme i nadále prosazovat přístup zaměřený na zákazníka a investovat do technologických inovací, abychom si udrželi vedoucí postavení na globálním trhu a vytvořili větší hodnotu pro naše zákazníky,“ dodal Wang.

Síťové řešení hyperkonvergovaných datových center Huawei CloudFabric 3.0 může maximalizovat datový tok a efektivitu zpracování.Jeho architektura byla navržena tak, aby plně využila celkový potenciální výpočetní výkon díky následujícím faktorům:

  • Plně bezeztrátový Ethernet: Přirozená náchylnost Ethernetu ke ztrátě paketů je problém trvající 40 let. Huawei proto vytvořilinovativní algoritmus iLossless, který umožňuje přesné řízení rychlosti v reálném čase. Algoritmus zajistí nulovou ztrátu paketů v rámci Ethernetu a pomáhá využít výpočetní výkon na 100% úrovni.
  • Automatická správa celého životního cyklu: CloudFabric 3.0 od společnosti Huawei dává vzniknout vůbec první síti autonomního řízení L3, která pro správu inovativně využívá technologie digitálních dvojčat, graf znalostí a modelování velkých dat. Výhody spojené s tímto řešením zahrnují schopnost poskytování nových služeb během několika sekund, lokalizaci chyb během několika minut a proaktivní detekci až 90 % síťových rizik.
  • Síť jako služba (NaaS) se všemi scénáři: CloudFabric 3.0 zcela poprvé sjednocuje model síťových prvků (NE) a poskytuje více než 1 000 druhů rozhraní pro programování síťových aplikací (API), centralizovanou správu zařízení od různých dodavatelů a harmonizaci sítí s různými cloudovými řešeními. To také zkracuje dobu nasazení heterogenních sítí napříč cloudy z měsíců na dny a dobu zavádění nových služeb z několika měsíců na pouhý týden.

Řešení CloudFabric 3.0 od Huawei využívá již více než 12 000 firem ve 140 zemích a regionech a urychlilo inovaci v řadě sektorů, zejména ve finančních institucích, mezi poskytovateli internetových služeb (ISP), poskytovateli cloudových služeb a telekomunikačnímioperátory.

Tagy:

Hlavní zprávy

KOMENTÁŘ: Král je stejně jako Babiš nahý. Pokud to spolu s Jágrem nevidíme, máme problém

Způsob, jakým se šéf českého hokeje Tomáš Král postavil k důkazům o své údajné estébácké minulosti, lze označit za slabošský. Následná reakce Jaromíra Jágra pak svědčí o tom, že se stále nedokážeme důstojně vypořádat s jizvami po nedávné minulosti. Přiznat si: I takové věci se v mém světě děly. A někdy též: Ano, pochybil jsem. Mrzí mě to.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Jako čekání na smrt. Renata strávila devět let v nemocnicích, lékaři stále tápou

Před devíti lety se Renatin život obrátil naruby. Šla k lékaři na běžnou prohlídku, jenže po kontrole zkolabovala a na týden skončila v umělém spánku. Tři měsíce pak strávila na ARO s umělou plicní ventilací. Teď je na invalidním vozíku a lékaři dodnes nevědí, co bylo příčinou prudkého zhoršení jejího zdravotního stavu. Renata se však nevzdává a snaží se vrátit do běžného života.

Válek o členovi z TSS: Kdyby dělal zkoušku z epidemiologie, tak vyletí

„Chránit se proti koronaviru musíme, covid není žádná chřipečka,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS poslanec Vlastimil Válek (TOP 09). Reagoval tak na slova bývalého místopředsedy Fotbalové asociace ČR Jindřicha Rajchla (TSS), který zpochybnil efektivitu očkování. „Kdybyste dělal zkoušku z epidemiologie, letíte i na třetí termín,“ dodal Válek.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama