reklama
CNN Prima News Škoda Superb

Škoda Superb

Výpis příspěvků ke štítku „Škoda Superb“

Řidič Ferrari zaměnil okresku za závodní okruh. Policisté mu naměřili 199 km/h

11. července 2021 19:46

„Nepřizpůsobení rychlosti patří mezi nejtragičtější příčiny dopravních nehod.“ Věta, kterou policisté a média omílají dennodenně neustále dokola. Přesto základní pravidlo silničního provozu i nadále porušuje až devadesát procent českých řidičů. Řada z nich má však štěstí a rukám zákona se zdárně vyhýbá. Jednoho dne ale může nečekaně spadnout klec. Své o tom ví sedmatřicetiletý řidič luxusně-sportovního Ferrari.

Škoda přišla s revoluční technologií. Řidiče varuje před výmoly i kluzkou vozovkou

26. května 2021 16:35

Hesla „zdraví na prvním místě“ se Škoda Auto drží už od nepaměti. Nyní ho oživuje a přichází společně s koncernem Volkswagen Group s jedinečnou bezpečnostní technologií, jež by měla zabránit nejrůznějším komplikacím na silnici. Vůz pomocí senzorů detekuje nebezpečí na vozovce a následně o něm informuje řidiče i ostatní účastníky provozu pomocí infotainmentu.

Experti: Superb je rodinné stříbro Česka. Za přesunem jeho výroby je hamižnost odborů

13. listopadu 2020 14:33

Automobilka Volkswagen potvrdila, že výrobu nové generace modelu Škoda Superb přesune do Bratislavy, kde se bude montovat společně s vozy Volkswagen Passat. Podle redakcí CNN Prima NEWS oslovených expertů jde sice o emotivně vnímaný krok, ale ve skutečnosti se nic hrozného neděje. Škodovka si tak uvolní kapacity pro výrobu modelů, které stojí na současné technologické špičce. Navíc bychom měli vnímat, že Volkswagen je nadnárodní společnost, v jejímž rozhodování hrají národní zájmy České republiky druhořadou roli.

Superb do Bratislavy a neskončit jako Nokia, popisuje budoucnost šéf Volkswagenu Diess

12. listopadu 2020 06:06

Generální ředitel druhé největší automobilky světa Herbert Diess dal v uplynulém týdnu hned dvakrát nahlédnout do budoucnosti koncernu Volkswagen. České publikum zajímá hlavně informace, že německý producent motorových vozidel plánuje přesunout výrobu limuzíny Superb do Bratislavy. I dovnitř koncernu pak Diess vzkázal, že Volkswagen se nachází na kritické křižovatce. S pandemií koronaviru si prý zatím poradil celkem dobře, šéfa ale zneklidňuje konkurence, která se v oboru zjevila teprve nedávno. „Potřebujeme zcela přehodnotit vnímání vozidel jako takových,“ uvedl Diess v rozhovoru pro agenturu Bloomberg.

Superb je srdeční záležitost, lidé ale po přesunu výroby o práci nepřijdou, říká expert

11. listopadu 2020 22:58

Volkswagen Česku ukradl nejziskovější vlajkovou loď. To jsou slova šéfa odborů Škody Auto Jaroslava Povšíka v reakci na údajný přesun linky na výrobu modelu Superb do bratislavské továrny. Koncern naproti tomu tvrdí, že jde o spekulaci. Přesunu by ale nasvědčoval plán koncernu Volkswagen na rozšíření bratislavské výrobní linky. K tématu se v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS vyjádřil Vladimír Rybecký, šéfredaktor webu Autoweek.cz.

Výroba Superbů míří do Bratislavy. Odborář: Volkswagen Česku ukradl vlajkovou loď

11. listopadu 2020 14:48

Odborový předák automobilky Škoda Auto Jaroslav Povšík potvrdil, že se výroba nové generace modelu Superb přesune do závodu Volkswagenu v Bratislavě. Koncern Volkswagen podle něj Česku ukradl nejziskovější vlajkovou loď. Automobilka informace o přesunu výroby, o kterém jsme vás už informovali, označila za spekulace a odmítla věc komentovat.

reklama