CNN Prima News Škoda Superb

Škoda Superb

Výpis příspěvků ke štítku „Škoda Superb“

Policie pátrá po dvojici ozbrojených mužů na Náchodsku. Mohou být nebezpeční, varuje

9. září 2022 16:08

Policie pátrá po dvojici mužů, která v úterý v Hronově na Náchodsku přepadla dvaačtyřicetiletého muže a odcizila mu auto značky Škoda Superb. Dva muži ve věku 36 a 39 let byli ozbrojeni noži. Z místa činu v kradeném autě ujeli. Přestože je policie pronásledovala a auto zastavila za použití zastavovacích pásů, podařilo se jim uprchnout, vyplynulo z informací uvedených na webu policie. Loupež se stala v úterý 6. září krátce před 17:00. Policie žádá při pátrání o pomoc veřejnost. Varuje zároveň, že muži mohou být nebezpeční.

Nový Ford Mondeo bude mít možná přece jenom klasickou podobu

13. listopadu 2021 23:58

Ford zastaví výrobu současného Mondea ve Valencii už v březnu příštího roku. Není se čemu divit, prodeje jsou nicotné. O modelu, který by ho zastoupil, však nejsou žádné spolehlivé informace. Nyní to vypadá, že se možná dočkáme překvapení v podobě klasicky tvarovaného modelu namísto uvažovaného SUV.

Na rychlost budou dohlížet nové policejní Superby. Víme, kde je čekat

18. srpna 2021 12:40

Spolupráce mezi Policií České republiky a automobilkou Škoda Auto funguje už od roku 1993. Od té doby bylo do služby povoláno přes dvacet tisíc nejrůznějších mladoboleslavských vozidel. Pomáhat a chránit teď budou i modernizované Superby, kterých tuzemská policie obdržela hned osmatřicet. Drtivá většina z nich bude jen kontrolovat dálniční známky, některé ale budou pro řidiče mnohem nebezpečnější. Obrní se totiž nejvyspělejšími měřícími radary.