CNN Prima News Škoda Superb

Škoda Superb

Výpis příspěvků ke štítku „Škoda Superb“

Škoda představila interiér nové generace vozů Kodiaq a Superb. Důležitá tlačítka zůstala

Premiéra velkého faceliftu obou nejluxusnějších modelů mladoboleslavské automobilky se blíží mílovými kroky. Nastávající generace Kodiaqu a Superbu bude podle plánů výrobce poslední, ve které bude ještě možné koupit klasické benzinové a naftové motory. Po zamaskovaných prototypech, jejichž tvary jsou prakticky shodné se stávajícími modely, Škoda zveřejnila také snímky interiéru obou vozů.

Nové Škody Kodiaq a Superb naposledy dostanou spalovací motor. Značka nastínila jejich design

Den poté, co mladoboleslavská Škoda Auto představila vize nových elektromobilů a svoji obchodní strategii na několik příštích let, nastínila i podobu dalších generací modelů Kodiaq a Superb. U obou vlajkových lodí automobilky má jít o jejich poslední generace s konvenčním spalovacím pohonem. Oficiální odhalení obou velkých vozů je plánováno na letošní podzim.

Nová Škoda Superb i VW Passat už sjíždějí z linek. Zákazníci si však budou muset počkat

V bratislavském závodě Volkswagenu byla dle slovenských médií před pár dny spuštěna výroba předsériových vozů Škoda Superb a VW Passat nové generace. Obě očekávané novinky by se přitom oficiálně měly představit až ve druhé polovině letošního roku. Přesun výroby vlajkové lodi Škody z východočeských Kvasin do Bratislavy se stal zdrojem napětí mezi zaměstnanci české automobilky.

Policie pátrá po dvojici ozbrojených mužů na Náchodsku. Mohou být nebezpeční, varuje

Policie pátrá po dvojici mužů, která v úterý v Hronově na Náchodsku přepadla dvaačtyřicetiletého muže a odcizila mu auto značky Škoda Superb. Dva muži ve věku 36 a 39 let byli ozbrojeni noži. Z místa činu v kradeném autě ujeli. Přestože je policie pronásledovala a auto zastavila za použití zastavovacích pásů, podařilo se jim uprchnout, vyplynulo z informací uvedených na webu policie. Loupež se stala v úterý 6. září krátce před 17:00. Policie žádá při pátrání o pomoc veřejnost. Varuje zároveň, že muži mohou být nebezpeční.