CNN Prima News školačka

školačka

Výpis příspěvků ke štítku „školačka“

Posun v případu pobodání dívky v Brně: Policie útočníka obvinila, chce ho dostat do vazby

Policie obvinila muže podezřelého z pobodání školačky v Brně z pokusu o vraždu dítěte mladšího 15 let. Obrátila se na žalobce, aby podal návrh na vazbu pro obviněného, uvedl mluvčí policie Petr Vala. Pachateli v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody na 15 až 20 let, popřípadě trest výjimečný. Školačku v Brně-Židenicích ve středu odpoledne napadl muž v Táborské ulici, policisté jej zadrželi. Záchranáři dívku převezli k ošetření do dětské nemocnice.

Mlátil ji do hlavy, lidé jen stáli a koukali. Svědkyně popsala hrůzný útok na školačku v Brně

Zprvu slovně napadl handicapovanou svědkyni, posléze bezdůvodně fyzicky zaútočil na školačku. Šokující scénu popsala pro redakci Krimi zpráv právě handicapovaná žena. Když muž začal dívku bít do hlavy, nikdo z přítomných jí nepomohl. „Začala jsem se proto rozjíždět dolů, když ji šly dvě ženy bránit. Ale nejhorší bylo, že dívce předtím nikdo nepomohl. Všichni stáli a dívali se,“ líčila hrůzu. Školačka nakonec skončila v nemocnici s bodným zraněním na krku, pachatele se podařilo zadržet.

Pobodání školačky v Brně: Pachateli hrozí za pokus o vraždu dítěte výjimečný trest

Pobodání školačky v Brně vyšetřuje policie pro podezření z pokusu o vraždu dítěte mladšího 15 let. Pachateli v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody na 15 až 20 let, případně trest výjimečný. Na policejním webu o tom ve čtvrtek informoval mluvčí Petr Vala. Školačku v Brně-Židenicích ve středu kolem 14:30 napadl muž v Táborské ulici, policisté jej zadrželi. Záchranáři dívku převezli k ošetření do dětské nemocnice.

Rusko je lepší, křičeli spolužáci a poplivali ukrajinskou dívku. Případ odsoudil i Rakušan

„Ukrajina je ku*va. Ukrajina je blbá. Rusko je lepší.“ Přesně těmito nadávkami zahrnuli spolužáci ukrajinskou dívku na školním výletě. Aby toho nebylo málo, plivli jí ještě do tváře. Celý incident natočila sama dívenka zřejmě na svůj mobilní telefon. Video se nyní šíří na sociálních sítích. Útok odsoudil bývalý velvyslanec Ukrajiny v České republice Jevhen Perebyjnis i český ministr vnitra Vít Rakušan (STAN).

Transgender řezník znásilnil školačku. Při zatčení měl na sobě dámské prádlo a silikonová prsa

Skotskem otřásl případ sexuálního napadení dítěte, které spáchal transgender řezník. Andrew Miller, také známý jako Amy George, přiznal před soudem, že se vydával za ženu, když v únoru nalákal malou školačku do svého vozidla. Holčičku pak držel v zajetí ve svém domě, kde ji opakovaně sexuálně zneužíval. Při zadržení policií měl na sobě dámské spodní prádlo a silikonová prsa. Na případ upozornil web Sky News.