CNN Prima News skútr

skútr

Výpis příspěvků ke štítku „skútr“

Test skútru Vespa 75th GTS 300: Mužské hormony pláčou, ale radost z jízdy stoupá

23. července 2021 15:13

Vespa není jen skútr. Jedná se o globální kulturní fenomén. Po válce dala Itálii zpět do pohybu a stala se symbolem svobody a italského designu po celém světě. Nyní italská značka přichází s limitovanou edicí svých ikonických skútrů, která odkazuje na 75. výročí značky a zároveň oslavuje 19 milionů vyrobených kusů. My jsme ji měli možnost vyzkoušet.

Zemřela herečka ze seriálu Zákon a pořádek. Srazil ji skútr, řidič jel na červenou

15. června 2021 14:18

Ve věku 65 let zemřela americká herečka Lisa Banesová známá mimo jiné ze seriálu Zákon a pořádek nebo z filmů Pravá blondýnka a Zmizelá. Zpráva o jejím úmrtí přišla z jedné newyorské nemocnice deset dnů poté, co ji na ulici srazil řidič na skútru. Přátelé na ni vzpomínají jako na „laskavou a velkorysou ženu, oddanou své práci na jevišti i před kamerou“.

Střelba před nemocnicí v Paříži. Útočník zabil jednoho člověka, pak ujel na skútru

12. dubna 2021 15:21
Aktualizováno

Po pondělní střelbě před nemocnicí Henry Dunant v pařížském 16. obvodu jeden člověk zemřel a jeden je těžce raněný. Pachatel ujel na skútru s pomocí komplice, který na něj čekal. Nejspíš se jednalo o vyřizování účtů, zabitého policie v minulosti vyšetřovala pro obchod s drogami a vraždu, píše agentura AFP. Prokuratura zahájila vyšetřování střelby jako vraždy a pokusu o vraždu. Útok se odehrál kolem 13:45