reklama

Skvělý dárek na poslední chvíli a možnost vyhrát iPhone 13 Pro, to je Platon Wallet

Patříte také k těm, co nechávají dárky na poslední chvíli, protože vám chybí ten pravý nápad? V posledních letech bylo zvykem své blízké nakonec obdarovat penězi, než se trápit s vymýšlením originálního dárku, ale během pandemie to není úplně nejlepší řešení.

reklama

Ani poukázky do oblíbených obchodů nemusí být ideální, protože ne vždy se po Vánocích dá doopravdy sehnat „to pravé“. Se zajímavým nápadem však přichází Platon Life. Digitální vánoční peněženku Platon Wallet lze koupit i na Štědrý den a navíc můžete vyhrát docela zajímavý dárek. No, není to chytré?

Darujte radost ze svobody výběru

Myšlenkou vánoční peněženky Platon Wallet je přinést originální možnost obdarovat blízké pomocí virtuálního voucheru. Platon Wallet si jednoduše nabijete kryptoměnou PlatonCoin a obdarený ji může pohodlně využívat v jakémkoliv partnerském obchodě na platformě Platon Store. Ať už je to jídlo, zajímavé produkty nebo služby – na své si přijde malý i velký, bez ohledu na věk.

Co je vánoční peněženka Platon Wallet a co všechno lze její pomocí pořídit?

Jde o virtuální voucher, který je nabitý na určitou sumu. Do její výše je možné na platformě Platon Store vybírat ze širokého spektra produktů a služeb. Najdete zde skoro sto značek od služeb platforem Netflix či Spotify, přes obchody s oblečením jako je Zoot nebo Zolando, ale i luxusní vychytávky od značky Louis Vuitton a jiných. Svým blízkým můžete ale věnovat také zážitky. Například plavbu lodí po Vltavě s kapitánem, dobrodružný výlet do destinace podle vlastního výběru od Amazing Places, nebo zážitkovou jízdu vozem od Showdrive.cz. Možností je skutečně mnoho.

Jaká je hodnota Platon Wallet co je výhoda?

To nejlepší je, že cena začíná na 500 Kč a navíc můžete získat hodnotné dárky, od dalších 500 Kč navíc, až po nový iPhone 13. Vánoční peněženky Platon Wallet jsou připravené ve 4 cenových kategoriích až po 10.000 Kč.

Pokud ještě stále nevíte, čím obdarovat své rodiče, sourozence, kamarády či partnery, potěšte je originálním dárkem v podobě vánoční peněženky Platon Wallet od Platon Life.

Tagy:
kryptoměna Platon Finance

Hlavní zprávy

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi
Miloš Zeman

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi

Potěším vás, začal jsem chodit. S pomocí hole v levé ruce a bodyguardem, který mě drží za pravou ruku. V rozhovoru pro Frekvenci 1 to prozradil prezident Miloš Zeman s tím, že je nadále na vozíku, ale udělá alespoň několik kroků. Ve svém vyjádření si však neodpustil kritiku na účet předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) kvůli jejímu výroku o Viktoru Orbánovi.

Konec testů. Bez očkování nebudou smět Francouzi ani do kina, ani do vlaku

Francouzský parlament v neděli schválil zákon, který znemožní neočkovaným lidem vstup do restaurací, kulturních a sportovních zařízení či dálkových dopravních spojů. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury. Ve Francii se nyní šíří vysoce nakažlivá koronavirová varianta omikron, za uplynulý den přibylo v této zemi se 67 miliony obyvatel 278 129 nových případů infekce.

Vondráček: Farský nám zavařil. Jeho odlet odneseme všichni, dopadne na Sněmovnu

Poslanec Jan Farský (STAN) nám svým odletem do USA zavařil, dopadne to na nás všechny a odnese to i Sněmovna, varoval v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS bývalý šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Farský do USA odletěl na půlroční stáž, přesto zůstal poslancem. Podle šéfa klubu SPD Radima Fialy je to faul na voliče. Farský ale slíbil, že z USA bude svou práci vykonávat a do Česka bude létat na důležitá hlasování.

reklama

Domácí zpravodajství

Ryby měly spálené bělmo a pěnu u úst. Rybáři vytáhli z Labe stovky mrtvých zvířat

Na Labi pod výtokem z papíren Mondi ve Štětí na Litoměřicku zaznamenali rybáři hromadný úhyn ryb, včetně trofejních kusů. Z řeky už jich vytáhli stovky kil. Přímo na místě Česká inspekce životního prostředí odebrala vzorky vody, ze kterých se bude zjišťovat, jaká látka a odkud ryby otrávila. Výsledky by měly být známé příští týden. Rybáři předpokládají, že další uhynulé kusy se nacházejí dál po proudu.

Protesty proti opatřením v Plzni: Odpůrci zaplnili půlku náměstí, demonstrovali i lékaři

Odpůrci opatření proti šíření covidu a povinného očkování vybraných profesí a lidí nad 60 let v neděli odpoledne zaplnili téměř polovinu plzeňského náměstí Republiky. Akce s názvem „Devět kroků ke svobodě. Probudíme Plzeň?“ začala před 14:00. Policie dosud nezaznamenala narušení veřejného pořádku. Akci pořádala iniciativa Chcípl PES, která organizuje demonstrace po celém Česku.

reklama