reklama

Sledujte ŽIVĚ 360° s Andrejem Babišem: Jaké budou jeho kroky v nadcházejících volbách?

Co by přimělo premiéra Andreje Babiše odejít z politiky? Je připravený obětovat se, pokud by jeho osoba byla překážkou pro pokračování ANO ve vládě? A jak hodnotí klesající preference své partaje v průzkumech? Nejen na to se předsedy hnutí ANO zeptá Michal Půr. Sledujte 360° ve 20:15 na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

reklama

Že jsou důležité, se říká o každých volbách, ale o těch podzimních to i skutečně platí. Česko čeká zásadní souboj o jeho budoucnost po pandemii. Opozice je hladová po moci a po konci Babišovy vlády a premiér navíc do kampaně vstupuje zatížený kauzami. Zároveň ale platí, že to stále může dopadnout v podstatě jakkoli. Zkrátka ještě neznáme vítěze a poražené.

Do voleb je daleko, ale kampaň bezesporu začala. Pokud jste o tom pochybovali, z omylu vás minulý týden vyvedla schůze sněmovny k vyslovení nedůvěry vládě. Byla plná silných slov a premiér se na ní ostře vymezil proti opozici.

Druhá polovina 360° bude ve znamení návratu do minulosti, ale téma je aktuální i pro dnešní dobu. Proč upadaly mocné civilizace? Jak se můžeme z chyb našich předků poučit? A co nám říká Sedm civilizačních zákonů? To probere Michal Půr se špičkovým egyptologem Miroslavem Bártou.

Sledujte dnešní 360° ve 20:15 na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

K tématu

Další hlavní zprávy

Zdraví

Důsledky doby covidu: Přibývá nádorů rakoviny prsu a jejich nebezpečnějších forem

Důsledky doby covidu: Přibývá nádorů rakoviny prsu a jejich nebezpečnějších forem

Ženy v době covidové podceňovaly rakovinu prsu, která patří mezi nejčastější onkologická onemocnění u žen. „Už nyní vidíme, že počet nádorů rakoviny prsu narůstá. Více nás ale znepokojuje, že se nyní stále častěji setkáváme s atypickými a mnohočetnými ložisky nádorů, které jsou odlišné od nálezů, které jsme vídali před covidem,“ říká lékařka Mirka Skovajsová, zakladatelka screeningu rakoviny prsu a sítě mamacenter po ČR.

Cestování

PŘEHLEDNĚ: Češi míří do Turecka. Co potřebují na cestu a jaká opatření v zemi platí?

PŘEHLEDNĚ: Češi míří do Turecka. Co potřebují na cestu a jaká opatření v zemi platí?

Koronavirová opatření se postupně rozvolňují a lidé míří k moři. Do Turecka odletělo první letadlo Smartwings před dvěma týdny a zájezd do země si koupily už tisíce Čechů. Pro vstup do země je třeba mít negativní PCR test na covid a v hotelích platí přísná hygienická pravidla, která se turistů ale příliš nedotknou. Reportérka CNN Prima NEWS podle vlastní zkušenosti přehledně sepsala, jaká koronavirová opatření v zemi v roce 2021 platí a co čeští turisté potřebují na cestu.

Lukašenko plní slib a vozí do Evropy migranty. Litevci už staví na hranicích tábory
Konvoj amerických vojáků opět míří přes Česko. Vracejí se ze cvičení NATO v Maďarsku
Brzy se uzdrav, Chrisi. Eriksena podporují hráči i fanoušci při každém zápase na Euru
Unikátní snímky sovětských okupantů Československa kolují na ruských veteránských fórech
Polyamorie je nemorální, pustil se Babiš do Pirátů. To není věc státu, řekl Ferjenčík
reklama
reklama
Havlíček: Uděláme vše, abychom znovu nezavřeli ekonomiku. Vyloučit to ale nemůžeme

Partie

Domácí zpravodajství

Pokud Babiš neumí podnikat bez dotací, ať odejde z politiky, říká šéfka TOP 09 Pekarová Adamová
Další články
reklama
reklama