CNN Prima News hnutí ANO

hnutí ANO

Výpis příspěvků ke štítku „hnutí ANO“

Sledujte superdebatu s Jurečkou i Schillerovou. Jak bojovat proti drtivé inflaci?

19. května 2022 17:11

Česko čelí největšímu zdražování od devadesátých let. Inflace by však v budoucnu mohla vystoupat ještě výš. Co by měla vláda udělat, aby krizi co nejefektivněji čelila? O tomto tématu budou diskutovat v superdebatě na CNN Prima NEWS ministři Marian Jurečka (KDU-ČSL) a Martin Kupka (ODS) i šéfové opozičních poslaneckých klubů Alena Schillerová (ANO) a Radim Fiala (SPD). Speciál za přítomnosti diváků ve studiu můžete sledovat ve čtvrtek 26. května od 21 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Hlaváček: Vláda si inflaci užívá, za almužny chce vděk. Blbost, reagoval Zdechovský

19. května 2022 15:37

Vláda si inflaci užívá a bojovat s ní nechce. Přeje si, aby lidé žádali o almužny a byli vděční. Ve vysílání CNN Prima NEWS to prohlásil europoslanec za ANO Martin Hlaváček. S jeho slovy ale rozhodně nesouhlasil další europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). „Martine, jsou to úplné blbosti. Možná přijď s nějakým řešením. Jsi chytrý kluk,“ reagoval Zdechovský.

Průjezdnost Barrandovského mostu se ještě zhorší. Lidé jsou teď vystrašení, říká Nacher

16. května 2022 13:56

V pondělí začala dlouho plánovaná etapa opravy Barrandovského mostu. Vedení Prahy varovalo před možnými kolonami v ranních hodinách. Podle reportérů CNN Prima NEWS jsou ale silnice i v okolí mostu zatím relativně průjezdné. Poslanec a pražský zastupitel Patrik Nacher (za ANO) se domnívá, že problémy nastanou až v následujících dnech.

Hnutí ANO hledá Babišova nástupce: Jde o přežití. Ukáže se, jak jsme bez předsedy silní

14. května 2022 07:48

Hnutí ANO oslavilo deset let a ocitá se na prahu velkých změn. Ať už se bude Andrej Babiš ucházet o prezidentské křeslo, nebo ne, je jasné, že za dva roky nebude znovu kandidovat na předsedu strany. Sám tak vyzval straníky, ať začnou hledat jeho nástupce. Podle informací CNN Prima NEWS jsou dvěma nejžhavějšími kandidáty bývalý dvojitý ministr Karel Havlíček a hejtman Moravskoslezského kraje a poslanec Ivo Vondrák.

Havlíček: Ceny letí nahoru a vláda je němá barikáda. Nápady za miliardy, kontroval Pospíšil

13. května 2022 22:45

Česká vláda zatím neúspěšně hledá způsob, jak co nejefektivněji bojovat s raketovým růstem cen. Místopředseda Sněmovny Karel Havlíček (ANO) kabinet znovu vyzval, aby přistoupil k plošnější pomoci. Adresnou pomoc někdejší ministr průmyslu označil za nefunkční a nedůstojnou. Tento názor hnutí ANO zastává dlouhodobě. Vláda argumentuje zejména snahou o úsporu financí ve státní kase.

Sledujte ZÁZNAM Partie s Válkem a Maškem: Jak Česko zvládá uprchlickou vlnu?

13. května 2022 13:04

Ruská invaze na Ukrajinu trvá už téměř tři měsíce. Zvládá kabinet premiéra Petra Fialy (ODS) řešit všechny dopady, které má válka na Českou republiku? Jedním z častých témat posledních dnů je s ní spojená migrační vlna. I o tomto tématu budou diskutovat v nedělní Partii Mikuláš Peksa (Piráti), Eva Decroix (ODS), Patrik Nacher (za ANO) a Zdeněk Kettner (SPD). Pořad Partie můžete sledovat od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo online na webu cnn.iprima.cz.

Babiš: ANO by se mělo začít rozhlížet po novém předsedovi, nechci ale na nikoho ukazovat

12. května 2022 16:47

Hnutí ANO by se mělo porozhlédnout po novém předsedovi. Tato slova na sociálních sítích napsal současný šéf ANO Andrej Babiš. Expremiér má za to, že nový lídr by jím založené hnutí měl vést do příštích sněmovních voleb, které se uskuteční v roce 2025. Sám prý nechce na nikoho ukazovat. Jeho konec by mohl souviset s možností, že by kandidoval v prezidentských volbách. Babiš kromě toho zmiňuje, že chce udělat několik změn ve své stínové vládě.