Sledujte ZÁZNAM Co Čech, to politik! s grafikem TMBK: Kreslí se lépe Babiš, nebo Fiala?

Co Čech, to politik! (921)

Hosty úterního pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS budou umělci, kteří nesledují předvolební dění jen z gauče. Česká politika jim je inspirací pro ostré glosy, kresby či komentáře. Pozvání do debaty s moderátorem Petrem Suchoněm přijali populární stand-up komička Adéla Elbel, fenomén sociálních sítí Tomáš Břínek známý pod zkratkou TMBK a karikaturista Štěpán Mareš. Speciální předvolební vysílání startuje v 18:00.

Jaký politik je nejvtipnější? Mají karikaturisté a komici z někoho strach, nebo jim není nic svaté? Štěpán Mareš je známý tím, že rád kreslí bývalého premiéra Jiřího Paroubka. Parodoval ho například jako umělkyni Yoko Ono a legendárního kytaristu The Beatles Johna Lennona.

Naopak o TMBK se ví, že se nebojí takřka ničeho. Do satirických kreseb převedl i hospitalizaci prezidenta Miloše Zemana a neunikl mu ani Zemanův předchůdce Václav Klaus. Není už za hranou vysmívat se nemocnému člověku? Nebo to český humor unese a je zkrátka takový?

Naopak Adéla Elbel se neživí kresbami, ale slovem. Jak často si při svých stand-upech vypomáhá politickými vtipy? Ozval se někdo z politiků, že na ně byla až moc tvrdá? Sledujte pořad Co Čech, to politik! od 18:00 na CNN Prima NEWS.

Tagy: