reklama

Sledujte ZÁZNAM pořadu Co Čech, to trenér! Emingerová, Strachová a Přindiš o vrcholu olympiády

Talkshow Co Čech, to trenér! pokračuje dál a nese se v duchu letních olympijských her v Tokiu. Jak se prožívá vrchol sezony pod pěti kruhy v rodinném kruhu? Mluvit o tom budou ti nejpovolanější.

reklama

Judistické tatami, přímo v zemi zasvěcené tomuto bojovému sportu, přálo českému válečníkovi Lukáši Krpálkovi. Obhájil zlato z olympijských her v Riu, navíc v nejtěžší kategorii. Emoce a euforie, kterou prožíval on, jeho rodina i fanoušci, postavila na nohy celé Česko. Velké věci se čekaly i v úterý brzy ráno, ale medaile bohužel zůstaly utopeny v kanále Sea Forest Waterway.

O olympiádě jako vrcholu sezony budou diskutovat maminka kajakáře Josefa Dostála Eva Emingerová, bronzová medailistka z her ve Vancouveru Šárka Strachová a kanoista a první český vítěz Světového poháru ve vodním slalomu v kategorii K1 Vít Přindiš.

Sledujte pořad Co Čech, to trenér! v 11:20 přímo v tomto článku nebo na CNN Prima NEWS.

Tagy:
pořady CNN Prima NEWS Šárka Strachová sport Josef Dostál Vít Přindiš Co Čech, to trenér! Eva Emingerová

Hlavní zprávy

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených
Očima reportéra

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených

Členové Klubu českého pohraničí, který vesměs sdružuje bývalé příslušníky pohraniční stráže, si na sobotní poledne naplánovali kontroverzní akci. V krušnohorském Cínovci odhalovali sochu vojáka se psem, která má uctít památku padlým ochráncům státních hranic. Vedle bývalých pohraničníků ovšem na místo dorazila také početná skupina jejich odpůrců. Konflikt visel ve vzduchu.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Z karibské bouře Sam už je hurikán třetí kategorie. Očekává se, že ještě zesílí

Aktualizováno

Tropická bouře Sam na začátku víkendu postupně zesílila na hurikán třetí kategorie na pětistupňové škále. Ukazují to hlášení amerického Národního střediska pro hurikány (NHC), které předpokládá, že živel ještě o něco zesílí. Zatím se však pohybuje daleko na otevřeném moři a nečeká se, že by v nejbližších dnech výrazněji zasáhl obydlené oblasti.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Zdechovský: Kauza Turów je o aroganci Polska. Léta byli agresivní, teď musí jednat

Spor mezi Českem a Polskem kvůli dolu Turów graduje. Kauza se už promítla i do vztahu občanů obou zemí na hranicích. „Vztahy Poláků a Čechů jsou výborné, ale tato kauza je o aroganci polské strany. Říkali, že to vyřeší, to se nestalo. Dnes bychom měli tlačit na to se dohodnout, lidé chtějí jen vodu,“ řekl v pořadu 360° europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

reklama