reklama

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Konec svařáku na trzích a omezení pro bary a restaurace

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

reklama

Podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) momentálně vláda neuvažuje o zavedení přísnějšího čtvrtého stupně protiepidemického systému PES. Nicméně od středy budou platit přísnější pravidla pro bary, restaurace i vánoční trhy. Navíc se ani neprojednalo možné otevření skiareálů 18. prosince.

Učitelé nemají zájem o antigenní testy. Důvodů je hned několik: řada odběrových míst funguje v době, kdy musejí vyučovat nebo nevidí důvod, proč se nechat testovat, když se cítí zdraví. A také testování začalo překotně a učitelům chyběly informace.

Na nelegálním večírku v Bruselu měli být i čeští politici. Na svých stránkách to píše belgický server RTL. Jestli tam opravdu ale čeští politici byli, není úplně jasné. Existují totiž i informace, že tam policie zadržela občana Polska, který se v minulosti vydával za Čecha. Kvůli večírku hrozí přibližně dvaceti lidem pokuta za nedodržování zdravotních opatření v době koronaviru.

Další pondělní program na CNN Prima NEWS:

360° Pavlíny Wolfové ve 20:15

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my také.

Zprávy ve 21:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

KB Interview ve 21:25

Rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru. To je KB Interview Martina Moravce.

Zprávy ve 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Tagy:

Hlavní zprávy

Hádka mezi koaličními partnery: Prosazuje podrazáctví, obvinil Pirát Peksa kolegu ze STAN

Vládní vyjednávání mezi koalicí Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) a uskupením Pirátů se Starosty pokračují. Stále není jisté, zda Piráti ve vládě chtějí být a kolik budou mít případně ministerstev. Podle senátora z hnutí STAN Zdeňka Hraby by vyjednavači měli reflektovat výsledky voleb bez ohledu na předem uzavřenou smlouvu. Ve vysílání CNN Prima NEWS se vůči jeho názoru ohradil Pirát Mikuláš Peksa.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama