Sledujte živě: Hlavní zprávy startují na CNN Prima NEWS už v 18:55

Česko je podle vlády připravené na případnou druhou vlnu koronaviru. Nemocnice a kraje si ale stěžují, že jim nikdo nedodal plán a informace, jak přesně v případě druhé vlny postupovat. Správa státních hmotných rezerv navíc stále nemá požadavky, co má nakoupit do zásob. V Česku roste zájem o chaty. Zvyšují se také počty lidí, kteří v nich chtějí trvale žít. Obce, na jejichž území chatové oblasti leží, tak musí řešit úplně nové problémy. Z Prahy do Drážďan za hodinu! To je cíl vysokorychlostní tratě, která má začít vznikat v příštích letech. Vlaky po ní mají jezdit rychlostí až 320 kilometrů v hodině. Těší se na vás Markéta Dobiášová a Pavel Štrunc.

Další středeční program na CNN Prima NEWS:

Silný hlas Markéty Fialové ve 20:15

O tom, o čem se mluví, i o tom, co jinde neuslyšíte. S těmi, které si chcete poslechnout. To je Silný hlas!

24 hodin ve 20:45

Co všechno se dá stihnout ve městě během pouhých 24 hodin? Moderátor James Williams stráví celý den a noc v jedné metropoli. Ukáže vám zdejší kulturu, památky, gastronomické speciality i další jedinečné luxusní zážitky.

Svět vědy ve 21:10

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:40

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my také.

Byznys podle Richarda Questa ve 22:40

Moderátor Richard Quest poskytuje s pomocí expertů ve studiu odbornou analýzu a komentáře k nejzásadnějším událostem i nejnovějšímu vývoji v oblasti byznysu.

Tagy: