reklama

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Uvažovat o nouzovém stavu je namístě, prohlásil Prymula

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

reklama

Uvažovat o nouzovém stavu je namístě. Roman Prymula to prohlásil v nedělní Partii. Premiér Andrej Babiš i ministr vnitra Jan Hamáček se k tomuto staví opatrněji, šéf ODS Petr Fiala ho úplně odmítá.

Více než dvojnásobně stoupl za poslední týden počet nakažených COVID-19 ve Zlínském kraji. Nejrychlejší nárůst je na Uherskohradišťsku a Kroměřížsku. Laboratoře na zpracování vzorků jsou tam zahlceny a obrovský nápor registrují i místní hygienici.

Na Šumavě se objevila druhá smečka vlků. Jejich výskyt potvrdila fotopast a pachové zkoušky. Poprvé se tu objevili před třemi roky. Po více než sto padesáti letech, kdy byli vyhubeni, místo znovu osidlují.

Další nedělní program na CNN Prima NEWS:

Sport bez hranic od 20:15

Horolezectví, rafting, triatlon, cyklistika či surfing. To vše jsou sporty, které neznají hranic.

Velké vlakové putování od 20:45

I v dnešní době se dá v Evropě prožít dobrodružství na železnici. Stačí k tomu mít sto let starého průvodce a projet s ním místa, která kniha uvádí. Vydejte se spolu s britským novinářem Michaelem Portillo vlakem z východní Evropy až do Indie.

KB Interview od 22:00

Rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru. To je KB Interview Martina Moravce.

Tagy: Karel Voříšek Hlavní zprávy Roman Prymula nouzový stav v ČR CNN Prima NEWS Partie Terezie Tománkové Markéta Fialová koronavirus COVID-19

Další hlavní zprávy

Politika

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

V ČSSD je dusno. Místo toho, aby se pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) o svém konci v dozorčí radě České pošty dozvěděl od ministra vnitra a svého stranického šéfa Jana Hamáčka, musel mu informaci zavolat jihočeský hejtman a šéf asociace krajů Martin Kuba z ODS. Podle Netolického může jeho odvolání souviset s výroky o cestě Hamáčka do Moskvy.

Izrael

Střety u jeruzalémské mešity Al-Aksá: Zraněno bylo 163 Palestinců a šest policistů

Střety u jeruzalémské mešity Al-Aksá: Zraněno bylo 163 Palestinců a šest policistů

Nejméně 163 Palestinců a šest izraelských policistů bylo v pátek zraněno při večerních střetech u jeruzalémské mešity Al-Aksá. S odvoláním na palestinské zdravotníky a izraelskou policii o tom napsala agentura Reuters. Střety přichází v době zvýšeného napětí kvůli možnému nucenému vystěhování několika palestinských rodin z jejich domovů ve východním Jeruzalémě.

Nové informace k útoku v Chabrech: V domě bylo další dítě, pobodaná matka přišla o oko
Obětí covidu ve světě je zřejmě dvojnásobek. Výsledky studie se týkají i Česka
Bém: Jed z ropuchy byl fenomenální zážitek, charismatičtí politici skoro vymřeli
reklama
reklama
Z každé operace musíte mít respekt, rutina neznamená fušerství, říká Pirk

360°

Domácí zpravodajství

Komentátoři: Další příšerný omyl Janka Kroupy. Hamáček se do toho ale uvrtal trochu sám
Další články
reklama
reklama