CNN Prima News služba

služba

Výpis příspěvků ke štítku „služba“

Přijďte do služby i neočkovaní. Hasičské odbory v New Yorku se vzepřely starostovi

28. října 2021 08:29

Hasičské odbory v New Yorku ve středu vzkázaly svým členům, kteří se nenechali naočkovat proti covidu, aby přišli do služby. Nemají tak brát ohled na nařízení starosty Billa de Blasia, podle kterého by je nadřízení měli poslat na neplacené volno v případě, že do stanoveného termínu nebudou mít za sebou vakcinaci. Informovala o tom agentura Reuters.

Chceme jen ty nejodvážnější a nejostřejší, píše Armáda ČR. Nabírá nové psy na ostrahu

6. února 2021 21:18

Nabíráme, hledáme vhodné psy na ostrahu objektů ve Kbelích. Jen ti nejodvážnější a nejostřejší jsou skvělými hlídači. A nesmí se bát střelby ani hluku z letadel nebo vrtulníků, popsala Armáda ČR své požadavky na nové čtyřnohé pomocníky. „Výběr vhodného psa pro službu u vojenských jednotek je srovnatelný s rekrutačními požadavky na vojáka. Pes prochází zdravotními prohlídkami a následně se testují předpoklady pro službu,“ vysvětluje rotný Martin Hanáček, velitel družstva kbelských psovodů na armádních webových stránkách.

Newyorské policistky kouřily během služby vodní dýmku. Kolega je označil za hlupačky

31. července 2020 10:18

Ulice New Yorku zažívají v posledních dnech nárůst vlny zločinu. Někteří policisté ale i přesto zůstávají v klidu. Jednomu z brooklynských obyvatel se podařilo natočit dvě strážnice, které si namísto hlídkování zapálily vodní dýmku a klábosily s kolemjdoucími. Svědek video umístil na Instagram. O několik hodin později mu strážnice klepaly na dveře a prosily, aby video z internetu odstranil.

Sex místo nájemného: Během pandemie kvete prostituce v oblasti bydlení

22. května 2020 13:00

Stále více majitelů bytů si za pronájem nechává zaplatit sexem. Kvůli restrikcím spojeným s pandemií koronaviru mnoho nájemníků přišlo o příjmy, sex pro ně tak zůstává jedinou možností, jak se vyhnout tomu, aby skončili jako bezdomovci. Uvádí to průzkum amerického Národního svazu pro spravedlivé bydlení (NFHA), který sdružuje nevládní organizace bojující proti diskriminaci nájemníků.