CNN Prima News smíšená bojová umění

smíšená bojová umění

Výpis příspěvků ke štítku „smíšená bojová umění“

Nová generace MMA zápasů. Bijci měří síly v autobusu, okna končí zalitá krví

28. prosince 2022 23:01

Řada MMA zápasníků amatérů začíná své souboje posouvat na takzvaně vyšší level. Některým fanouškům smíšeného bojového umění je známo, že bitky například v Rusku probíhají mimo jiné na sedadlech automobilů či v telefonních budkách. Nyní však přichází zřejmě nová generace boje – v autobusu. S nápadem přišel francouzský youtuber, který slibuje, že přijde s ještě originálnějším místem, které nahradí tradiční klec oktagonu.

Procházkův trenér: Něco jako Nagano? Těžko říct. V Česku MMA stále čelí prapodivným názorům

24. června 2022 07:31

Konec podle svých slov v daný moment „nepobral“. Myslel si, že se Jiří Procházka zvednul, aby si s Gloverem Teixeirou ještě zabojoval v postoji. Tak viděl triumf zpoza klece trenér Martin Karaivanov. Český fighter už přitom byl novopečeným šampionem polotěžké váhy v nejslavnější organizaci UFC. „Až po chvíli jsem si musel říct, že se to skutečně stalo,“ říká kouč v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Show Jana Krause i se šampionem Procházkou: Fighter přinesl moderátorovi nevšední dárek

22. června 2022 16:46

Druhou červnovou neděli dosáhl na absolutní vrchol ve svém sportu. MMA zápasník Jiří Procházka vyhrál po souboji s Gloverem Teixeirou titul v polotěžké váze v organizaci UFC a od té chvíle s sebou může nosit mistrovský pás. A s tímto luxusním doplňkem zavítal i do Show Jana Krause, kterou můžete sledovat ve středu od 21:35 na Primě.

Kariéra stranou. Nemůžu dál spojovat tvář s ruskou organizací, říká fighter Martínek

31. března 2022 06:37

Loni v listopadu zažil obrovské zklamání, když po několikaměsíční dřině prohrál zápas po pouhé půlminutě. To ale neměla být pro českého MMA fightera Michala Martínka konečná v ruské organizaci ACA. Minimálně ještě jedna šance na reparát byla v plánu. Jenže vypukla válka na Ukrajině a „Černovous“, jak se bijci přezdívá, neměl co řešit, dal výpověď. „Vzhledem k tomu, co se děje, musela kariéra – včetně finančních podmínek – stranou,“ uvádí v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Karlos Vémola si pořídil dalšího medvěda. Terminátorův nový mazlík budí hrůzu

13. května 2021 09:18

Český bojovník ve smíšených bojových uměních, který se umí dobře prodat, svou vášeň k luxusním a sportovním automobilům nikdy neskrýval. Jeho vozový park zahrnuje takové deviantní modely jako Bentley Continental GT, BMW X6 nebo třeba Hummer H2. Nyní svým fanouškům na sociálních sítích předvedl svůj další čtyřkolový přírůstek s heslem „Kdo si počká, ten se dočká!“ Karlos zjevně čeká na třetí světovou válku...