reklama
CNN Prima News smlouva

smlouva

Výpis příspěvků ke štítku „smlouva“

Hokejista Hronek věří ve start na olympiádě, rád by na vlastní oči viděl závod Ledecké

Český hokejový obránce Filip Hronek patřil na nedávném mistrovství světa v Lotyšsku k nejlepším hráčům národního týmu. Ani jeho snaha ho však nepřenesla přes čtvrtfinále. A tak se po návratu na začátku června „skryl“ doma v Česku. O víkendu začal s tréninkem na novou sezonu, v níž by se měl dočkat lukrativní smlouvy v klubu zámořské NHL Detroit Red Wings. A také věří v první start na olympijských hrách 2022.

Mladík se domluvil s ďáblem a ubodal dvě sestry. Na oplátku měl vyhrát v loterii

Devatenáctiletého Brita Danyala Husseina uznal londýnský soud v úterý vinným z vraždy dvou sester. K hrůznému činu došlo ve Velké Británii v létě roku 2020 v parku, kde probíhala oslava narozenin. Muže zachvátila představa, že vražda sester mu pomůže vyhrát jackpot v loterii. Informovala o tom tisková agentura AP s tím, že výši trestu určí soud 22. září.

Zaprodali se výrobci bělícího krému. Harry a Meghan jsou pod palbou kvůli rasismu

Vévodkyně Meghan a princ Harry se stali terčem kritiky kvůli své smlouvě se společností Procter & Gamble. Firma totiž mimo jiné vyrábí bělící krém, který je mnohými považován za rasistický. Rasismus je přitom jedno z klíčových témat, na která vévodkyně upozorňuje. Například i v kontroverzním rozhovoru s Oprah Winfreyovou, v němž z rasismu nařkla britskou královskou rodinu.

Ani Real Madrid, ani Manchester. Ronaldo dokončí smlouvu v Juventusu a vrátí se domů

V profesionálním fotbale působí už 19. sezonu, vyhrál mistrovství Evropy, Ligu mistrů, anglickou Premier League, španělskou La Ligu, italskou Serii A, vstřelil 775 gólů, pětkrát získal Zlatý míč. Stopa, kterou po sobě Cristiano Ronaldo zanechává, mu velmi brzy zajistila status legendy. Pomalu, ale jistě se však vzhledem k jeho věku blíží konec kariéry. Italský novinář Claudio Raimondi řekl, kde by CR7 měl uzavřít úspěchy nabitou kapitolu života.

Porušujete podmínky kontrol zboží, hřímá Evropská komise. Británie čelí řízení

Evropská komise (EK) v pondělí zahájila s Británií řízení kvůli tomu, že bývalá členská země Evropské unie odložila zavedení kontrol zboží směřujícího do Severního Irska. Podle unijní exekutivy tím Londýn necelé tři měsíce po završení svého odchodu z evropského bloku porušuje podmínky dohodnuté ve výstupní smlouvě. Spor může skončit až u Soudního dvora EU. Británie tvrdí, že kontroly pouze dočasně odložila a pravidla neporušuje.

reklama