reklama
CNN Prima News smlouva

smlouva

Výpis příspěvků ke štítku „smlouva“

Lidé jsou v krizi a energošmejdi mají žně. Nového dodavatele hledejte s rozvahou

Téma: Rádce
22. října 2021 10:14

Pečlivě číst nabídky a smlouvy dodavatelů energie a nenaletět takzvaným energetickým šmejdům. To jsou dvě zásadní rady pro spotřebitele, kterých se týká dobrovolná či aktuálním děním vynucená změna dodavatelů energií. Těmito tipy nabádá k opatrnosti třeba ředitel Teplárenského sdružení Martin Hájek. „Řada lidí je v krizové situaci a energetičtí šmejdi budou mít žně,“ varoval v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Zkrachoval vám dodavatel energií? Jak najít nového a na co si dát pozor

Téma: Rádce
20. října 2021 05:56

Ukončení činnosti skupiny Bohemia Energy a dalších menších alternativních dodavatelů způsobilo starosti zhruba milionu českých zákazníků. Ti mnohdy nevědí, zda přijdou o elektřinu a plyn, jak si najít dodavatele nového a kolik je vlastně budou energie nově stát. Redakce CNN Prima NEWS proto připravila stručný návod, jak při ztrátě dodavatele najít adekvátní náhradu a finančně se z toho nezhroutit.

Česko ve sporu o Turów: Ať smlouva platí i pět let po konci provozu dolu

5. října 2021 10:00

Ve sporu mezi Českem a Polskem ohledně těžby v dole Turów česká strana chce, aby smlouva platila ještě pět let po ukončení provozu dolu. Informovaly o tom Hospodářské noviny, které mají český návrh smlouvy k dispozici. Smlouva zajišťuje například dohled nad tím, jak těžba dopadá na zásoby pitné vody na českém území. Jednání o smlouvě skončila bez dohody minulý týden ve čtvrtek v noci.

Nekritizuj klub, buď vstřícný k fanouškům. Neymar bere 13 milionů měsíčně jen za chování

9. září 2021 10:19

Za každý týden má brazilský fotbalista Neymar od Paris Saint-Germain údajně 560 tisíc eur. Španělský deník El Mundo přišel s informací, že ani tato horentní suma není vše, co pařížský klub své hvězdě vyplácí. Ve smlouvě má mít zapracovaný dodatek, jenž mu přináší takzvané „etické bonusy“, které rozhodně nejsou malé.

Fanoušci Barcelony pláčou před stadionem. Messi má dvě varianty, nejspíš vyhraje Anglie

6. srpna 2021 11:23

Jako rána z čistého nebe přišla ve čtvrtek večer zpráva z Katalánska o tom, že nejlepší hráč, který kdy hrál za Barcelonu, v klubu končí. Na tribuně stadionu Camp Nou je nápis Més que un club, v překladu „více než klub“. A to dokládají záběry na plačící fanoušky, které se objevily už v noci. Nikdo neumřel, jen Lionel Messi musí kvůli finančním pravidlům španělské ligy opustit místo, na kterém strávil více než 20 let.

Hokejista Hronek věří ve start na olympiádě, rád by na vlastní oči viděl závod Ledecké

11. července 2021 19:16

Český hokejový obránce Filip Hronek patřil na nedávném mistrovství světa v Lotyšsku k nejlepším hráčům národního týmu. Ani jeho snaha ho však nepřenesla přes čtvrtfinále. A tak se po návratu na začátku června „skryl“ doma v Česku. O víkendu začal s tréninkem na novou sezonu, v níž by se měl dočkat lukrativní smlouvy v klubu zámořské NHL Detroit Red Wings. A také věří v první start na olympijských hrách 2022.

reklama