CNN Prima News smlouva

smlouva

Výpis příspěvků ke štítku „smlouva“

Jsem zpátky. Satoranský se oficiálně vrací do Barcelony, zahraje si i s Veselým

4. července 2022 12:30

Tomáš Satoranský se po šesti letech strávených v NBA definitivně vrací do Barcelony. Katalánský klub v pondělí na svém webu potvrdil dosavadní neoficiální informace o příchodu třicetiletého basketbalisty. Reprezentační rozehrávač v celku španělského vicemistra podepsal čtyřletou smlouvu s platností do konce června 2026 a vytvoří v týmu české duo s pivotem Janem Veselým, který se stal na tři roky hráčem Barcelony v pátek.

Problémy v Bostonu. Hvězdný tým se rozpadá, hrozí i nečekaný Pastrňákův odchod

8. června 2022 19:54

Uvnitř Bostonu Bruins je pořádně rušno. Na začátku týdne skončil v zámořské hokejové organizaci po šesti letech trenér Bruce Cassidy, což může být předvoj rozsáhlé transformace zakládajícího klubu NHL. Její klíčovou součástí by teoreticky mohl být i David Pastrňák. Situace začíná zavánět tím, že český útočník bude mít útočiště poprvé od draftu v roce 2014 jinde.

Nejistá budoucnost Součka ve West Hamu? Kladiváři se zdráhají vylepšit mu smlouvu

25. dubna 2022 17:01

Už třetí sezonu kroutí Tomáš Souček v anglické Premier League. Spolu s Declanem Ricem tvoří srdce zálohy West Hamu a svým výkonem ze sebe už před časem udělal atraktivní přestupový cíl pro ty nejlepší evropské kluby. „Kladiváři“ i proto měli chtít nabídnout českému fotbalovému reprezentantovi vylepšenou smlouvu – aby se v Londýně cítil lépe a potenciální zájemci měli těžší práci. Ovšem nyní se údajně jednání zasekla.

Úprk za 30 milionů korun. Penále ukazuje, proč KHL po začátku války neopustilo více hráčů

15. dubna 2022 06:52

Jak může KHL pokračovat a proč zahraniční hráči neodejdou? Podobnou otázku si krátce po začátku války na Ukrajině kladlo mnoho hokejových fanoušků. Soutěž, která má být jednou z výkladních skříní Ruska, na harmonogramu nic neměnila, play-off se rozjelo a často bylo doprovázeno propagandistickými prvky. I když se to leckterým hokejistům mohlo protivit, jen tak odejít nemohli.

Jak NATO chrání své členy, je Česko v bezpečí? Útok na jednoho je napadením celé aliance

25. února 2022 19:29

Jeden za všechny, všichni za jednoho. Tak by se dal jednoduše vystihnout princip vojenského uskupení známého pod zkratkou NATO. Jeho historie sahá do druhé poloviny 40. let minulého století. Aliance vznikla za účelem ubránit se Sovětskému svazu, později státům Varšavské smlouvy. O smyslu NATO po konci studené války mezi Východem a Západem se vedlo mnoho diskusí. Napadení Ukrajiny Ruskem ale naznačuje, že Severoatlantický pakt se nejspíše ještě zdaleka nepřežil. Může se cítit Česko v NATO bezpečně?

Podařilo se nám odvalit balvan. Fiala s Morawieckým vyřešili Turów, Poláci už zaplatili

3. února 2022 11:48
Aktualizováno

Premiér Petr Fiala se svým polským protějškem Mateuszem Morawieckým podepsali ve čtvrtek mezistátní dohodu o řešení vlivu těžební činnosti v polském hnědouhelném dole Turów. Polsko Česku již zaplatilo náhradu 45 milionů eur za škody způsobené těžbou v dole Turów a na pětileté délce soudního dohledu, řekl Fiala. Z náhrady dostane 35 milionů korun Liberecký kraj a zbytek český stát. Česko zároveň stáhne žalobu u Soudního dvora EU poté, co obdrží od Polska domluvené finanční prostředky.