CNN Prima News snapchat

snapchat

Výpis příspěvků ke štítku „snapchat“

KOMENTÁŘ: Problémy dnešních dní. ‚‚Dokonalé‘‘ filtry na sociálních sítích mohou ublížit

„Někdy mám pocit, že ty filtry vyhlazují a vylepšují věci, o kterých jsem netušila, že bych z nich měla mít komplex.‘‘ „Jako máma dvou holčiček, které vyrůstají ve světě sociálních sítí, bych si přála, aby se kvůli nim necítily méněcenné.‘‘ Takové a mnohé další zprávy mi přišly poté, co jsem se zapojila do debaty o obličejových filtrech. Toto téma na Instagramu už delší dobu (ale nijak intenzivně) sleduji a důvody, proč jej beru jako problém, se pokusím popsat na následujících řádcích.

Snapchat se stal sociální sítí pro prodej drog. I s donáškou, říká francouzský ministr

Sociální síť na sdílení fotek a videí Snapchat, velmi populární u mladé generace ve Francii, se stala „sociální sítí na drogy“ s donáškou až do domu, upozornil ve středu francouzský ministr vnitra Gérald Darmanin v rozhovoru se stanicí France Inter. Objednat si drogy je dnes podle ministra stejně snadné jako objednat si pizzu. Darmanin proto vyzval vedení sociální sítě k přijetí odpovědnosti, píše AFP.

Velký prodej otroků, hlásal plakát. Studenti dražili spolužáky tmavé pleti

Studenti střední školy v texaském Aledu se rozhodli pobavit poměrně bizarním způsobem – pořádali virtuální aukce otroků. Těmi měli být jejich afroameričtí spolužáci. Studenti, kterých se to týkalo, i jejich rodiče se proti „zábavě“ ohradili, forma šokovala i tamní veřejnost. Organizátoři akce byli potrestáni, případ řešila i městská školní rada.