reklama
CNN Prima News snoubenci

snoubenci

Výpis příspěvků ke štítku „snoubenci“

Zlom v případu zavražděné influencerky: Snoubence našli mrtvého. Zanechal vzkaz?

22. října 2021 14:32

Velký zlom ve vyšetřování zavražděné americké influencerky a blogerky Gabby Petitové nastal ve středu. Vyšetřovatelé po více než měsíci našli v přírodní rezervaci Carlton lidské ostatky. Okamžitě měli podezření, že se jedná o snoubence mladé blogerky Briana Laundrieho. To potvrdily zubní záznamy. Vyšetřovatelé nyní zjišťují, zda muž spáchal sebevraždu a jestli ve svých osobních věcech nezanechal vzkaz na rozloučenou či přiznání. Dosud ho policie měla za podezřelého.

Nesnažte se mě najít. Snoubenec zavražděné blogerky sdílel tajemný vzkaz

23. září 2021 14:53

Případ snoubenců Gabby Petitové a Briana Laundrieho je čím dál tajemnější. Poté, co pátrací skupina v neděli nalezla tělo mladé blogerky, se lidé začali ptát, jakou roli v její smrti sehrál Laundrie, který se pohřešuje od 14. září. Jak nyní ukazují jeho příspěvky na sociální síti, 23letý muž byl pravděpodobně fascinován smrtí. Policie po něm nadále pátrá.

Tajemné zmizení mladého páru. FBI zřejmě našla ostatky 22leté dívky, po snoubenci pátrá

20. září 2021 09:34

Američtí vyšetřovatelé řeší záhadné zmizení snoubenců Gabby Petitové a Briana Laudrieho. Pár cestoval po několika západních státech USA, 1. září se však muž vrátil do North Port na Floridě bez své partnerky. Po 22leté dívce bylo 11. září vyhlášeno pátrání, nyní agenti Federálního vyšetřovací úřadu (FBI) uvedli, že pravděpodobně nalezli ostatky ženy ve Wyomingu. Její snoubenec se od minulého úterý taktéž pohřešuje.

Svatby pro 15 lidí, registrace homosexuálů jen při riziku smrti a bez svatebčanů

17. listopadu 2020 23:14

Do očí bijící diskriminace homosexuálních párů. Přesně tak LGBT komunita vnímá vládní nařízení, kdy páry mohou uzavřít registrované partnerství jen v naléhavé situaci. Uvádí to vládní Covid portál. Jde o případy, kdy by se jeden ze snoubenců nemusel odloženého svazku dožit, případně když je jeden z nich cizinec a musí odcestovat zpět do své země. Svatby přitom vláda od středy 18. listopadu povolila až pro 15 osob, podmínka neodkladnosti se na ně nevztahuje.

Svatby za časů koronaviru: Nikdo nám nic neřekne a neporadí, zoufají si snoubenci

7. dubna 2020 13:51

Před necelým rokem se zasnoubili na dovolené ve Vietnamu a od té doby plánovali, jak bude vypadat jejich svatební den. Teď Honza s Petrou nevědí, jestli mají květnový termín obřadu zrušit, nebo se budou moci vzít aspoň v rodinném kruhu. V podobné nejistotě jako oni jsou tisíce dalších ženichů a nevěst, řada z nich navíc už přišla o desetitisíce korun na zaplacených zálohách.

reklama