reklama

Detaily návratu Lely k Vémolovi: Pomohla maminka. Ceterová milence přiznala, tvrdí bijec

Vztah mezi MMA zápasníkem Karlosem Vémolou a jeho snoubenkou Lelou Ceterovou je plný překvapení a zvratů. Jeden den jdou od sebe, další den se k sobě vrací. Teď to vypadá, že jsou ve fázi usmiřování, Lela se ve středu objevila před Vémolovým domem. Co ji k návratu přesvědčilo?

reklama

Ceterová se vrátila spolu s Vémolovou matkou, což zápasník potvrdil. „Na pomoc si s sebou nevzala žádnou kamarádku, ale mojí mámu, kterou jsem poprosil já, aby přijela, a aby to pro Lelu bylo lehčí, protože toho teď na nás bylo hodně. (...) Já už dva dny nespal a myslím si, že Lela na tom byla stejně,“ uvedl pro portál Extra.cz.

A dodal, že na srdci má hlavně blaho svých dětí. „Je potřeba, aby hlavně ony byly v pořádku, bylo o ně postaráno a nesledovaly tuhle nepříjemnou atmosféru, která kolem nás je. A ať už to mezi rodiči klape, nebo ne, tak by to neměly odnášet děti,“ prohlásil Vémola.

Nevěra a křivé obvinění

Konflikt mezi Vémolou a jeho snoubenkou se rozhořel poté, co zápasník v noci na úterý sdílel na sociálních sítích video, kde partnerku obvinil z nevěry s jeho dobrým kamarádem. Později ale svého činu litoval. Video smazal, kamarádovi se omluvil a Ceterové vzkázal, že by byl rád, kdyby se i s dětmi vrátila domů.

Vémola uvedl, že mu partnerka nevěru přiznala, skutečného milence ale měla krýt. „Ano, Lela měla partnera, se kterým se stýkala, a když to prasklo, tak mi to i přiznala. Netajila to, akorát mi prostě řekla, že to byl pan Kaiser,“ popsal.

Podle Vémoly musí být nápadník jeho snoubenky velmi vlivný, protože ji zahrnoval dary. „To, že to hodila na pana Kaisera, mě vůči němu mrzí, ale v tu chvíli, když mi to řekla: ,Mám milence, ano, scházíme se, stěhuju se, je to pan Kaiser,‘ neměl jsem jediný důvod jí nevěřit, že to není on. A mrzí mě, že jsem ho křivě obvinil,“ pokračoval Vémola s tím, že Leliny zálety už zřejmě nepokračují.

Návrat domů

Ještě v úterý Lela prostřednictvím své manažerky tvrdila, že podá na snoubence trestní oznámení kvůli fyzickému napadení. Toho se bijec měl podle vyjádření dopustit ve chvíli, kdy Ceterová držela v náručí jejich šestitýdenního syna Rockyho. Ve středu se ale bývalá slovenská playmate vrátila domů.

„Já nejsem žádný násilník, protože kdybych byl, a kdyby ze mě měla opravdu takový strach, tak by se asi nevracela hned druhý den po tom, co řekla, co se všechno stalo,“ myslí si Vémola. „Kdybych někoho zbil, tak vypadá úplně jinak,“ dodal.

Tagy:

Hlavní zprávy

Hromadná nehoda u Brna. Srazil se kamion a dalších šest vozů, na místě jsou zranění

Nehoda kamionu, dodávky a pěti osobních aut ve čtvrtek krátce před 7:00 uzavřela dálnici D52 za Pohořelicemi na Brněnsku ve směru na Brno, vyplývá z informací hasičů. Policisté dopravu odklánějí přes sjezd 23 na Pohořelice a Židlochovice, řekl mluvčí policistů David Chaloupka. Na místě jsou podle prvních informací dva zranění, uvedla mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Proti jadernému odpadu se postavím se samopalem v ruce: Obec na Vysočině úložiště nechce

Štamgast z hospody U kostela slibuje, že bude vesnici bránit se samopalem v ruce. Úložiště jaderného odpadu odmítají i farář se starostou. Vítejte v Rudíkově na Vysočině, dědině stojící na mohutném žulovém bloku. A právě do téhle skály by stát rád vyhloubil podzemní sklad pro vyhořelé palivo z atomových elektráren. „Nedovolíme to,“ říkají v Rudíkově. Mají ale reálnou šanci gigantické stavbě zabránit?

I příznaky zmutovaly. Místo úplné ztráty způsobuje omikron otupělost čichu. Co dalšího?

Britští vědci upozornili na řadu varovných příznaků signalizujících, že jste v počátečním stadiu nákazy omikronem. Jedná se například o bolest v krku, bolest hlavy, pocení, a to zejména v noci, a bolest uší. U mnohých pacientů omikron způsobuje i problémy s čichem, což byl jeden z prvních příznaků i předchozích variant, jenže tentokrát se projevuje trochu jinak.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna na CNN Prima NEWS i přímo zde v tomto článku. Ve 22:30 bude první hodina diskuze mimořádně odvysílána na Primě.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

Německá zelená politika? Vládní speciály létají bez pasažérů. Šílenství, kritizuje poslanec

Německé ministerstvo obrany přiznalo, že vládní letka během třinácti měsíců mezi listopadem 2020 a koncem roku 2021 letěla 336krát mezi Bonnem a Berlínem bez cestujících. Jednalo se o cesty mezi bývalým hlavním městem a tím současným. Klíčové úřady sice už dávno přesídlily do Berlína, vládní speciály ale nadále sídlí nedaleko Bonnu. Německo se přitom snaží být lídrem v boji proti klimatické změně a v Evropě tvrdě prosazuje „zelenou“ politiku.

reklama

Domácí zpravodajství

Nemůžeme si vyskakovat, covid jsme nezvládli. Bez očkování by to byl masakr, říká Kubek

Změn ve vládních opatřeních je už tolik, že je nejde všechny sledovat. Už se v nich neorientuju, přiznal šéf České lékařské komory Milan Kubek. V pořadu 360° upozornil, že i když některé evropské země už začaly rozvolňovat, se situací v České republice se dění v zahraničí srovnávat nedá kvůli menší proočkovanosti. „Nejsme zemí, která by si mohla dovolit příliš vyskakovat,“ řekl na CNN Prima NEWS.

reklama