reklama

Zvrat u Vémoly: S milencem Lely jsem se spletl, přiznal. V domě se objevila policie

Ve „Vémolandu“ je stále dusno. V úterý dům českého zápasníka MMA Karolose Vémoly navštívila dokonce policie, která doprovázela jeho snoubenku Lelu Ceterovou, když si přijela pro věci. Svého partnera se prý bála. Krátce před tím ho obvinila z toho, že ji měl fyzicky napadnout, když měla v náručí šestitýdenního Rockyho.

reklama

Když policie dorazila do Vémolandu, známý bojovník nebyl doma. „Policie mi volala, ale zjevně sama Lele nevěří. Ona tvrdí, že jsem ji uhodil. Vůbec nevím, kdy se mělo něco takového stát,“ uvedl pro web  iSport Vémola s tím, že se strážců zákona ptal, jak je na tom Lela zdravotně a zda navštívila lékaře.

To prý ale zatím neudělala. „Jestli ale tvrdí, že má zranění hlavy, proč nešla k doktorovi? Řekli mi, že je naprosto v pořádku, lékařská zpráva není, ale tvrdí, že jsem ji udeřil do hlavy,“ podivil se zápasník MMA.

„Lela je přitom u doktora pořád. Když má rýmu, jede k doktorovi. Cokoliv se jí stane, jede k doktorovi. Ona je opravdu bolístko, tak proč k němu nešla, když tvrdí, že má zranění nebo že jsem ji zbil,“ pokračoval.

Vémola v noci na úterý zveřejnil na sociálních sítích video, ve kterém svou snoubenku a matku dvou dětí Lelu Ceterovou obvinil z toho, že mu byla nevěrná s jeho kamarádem Vítem Kaiserem. Tomu prý uštědřil pár facek, své manželce na oplátku sebral mobilní telefon. Ceterová ovšem později prostřednictvím své manažerky oznámila, že ji měl fyzicky napadnout ve chvíli, kdy měla v náručí šestitýdenního syna a že na svého snoubence podá trestní oznámení.

Lela by se měla omluvit

„Najednou za to, že jsem ji osočil, zkouší tohle. Až si myslím, že strašně lacině. Chudáci děti. Útočí tím nejhorším, co může říct. Že jsem zbil ženu s dítětem v náručí. To člověk nevymyslí ani ve filmu,“ rozhořčil se.

Že by svou partnerku jakkoliv fyzicky napadl, naprosto odmítá. „Ani jsem se jí nedotkl. Proto na sobě nic nemá. Ale jestli se bouchla jinde, nebo jestli ji někdo uhodil, tak ať zajede k doktorovi. To se ale, myslím, nestalo. A protože má máslo na hlavě, místo toho, aby se omluvila, tak se ze mě zcela uboze snaží udělat zrůdu.“ dodal zápasník.

„Matku svých dětí bych v životě neuhodil. A jak ji miluju a mám ji rád, tak tohle mě neuvěřitelně uráží a ubližuje mi to. Tvrdit, že jsem bil někoho s dítětem v náručí? Vždyť Lilinka je doma, která to vnímá. Jak bych to mohl udělat před ní. Dobře, Rocky je malý, ale Lilince už jsou dva a půl roku, vnímá, co se děje,“ řekl Vémola s tím, že v době jejich hádky byla doma přítomna také uklízečka, která by musela být svědkem údajného napadení.

Vémola své video během úterý ze sociálních sítí smazal. Později se také omluvil zápasníkovi Kaiserovi, kterého obvinil z toho, že má poměr s Ceterovou. Učinil tak prostřednictvím svého mediálního zástupce Aleše Rataje na webu Fight live.

„Karlose Vémolu zpětně mrzí, že do jejich vzájemných partnerských problémů byl neprávem uveden pan Kaiser a jeho rodina, která s jejich rozchodem nemá nic společného. Karlos v úterý pana Kaisera osobně kontaktoval a vyjádřil jemu i jeho manželce upřímnou omluvu,“ vzkázal.

Tagy:

Hlavní zprávy

Benda: Předvádíte destrukci za každou cenu. Jste akorát nervózní, oponoval Fiala z SPD
360°

Benda: Předvádíte destrukci za každou cenu. Jste akorát nervózní, oponoval Fiala z SPD

Čtvrteční jednání v Poslanecké sněmovně bylo podle poslance Marka Bendy (ODS) mimořádně absurdní. „Je to destrukce za každou cenu,“ prohlásil na účet opozice. Poslanec Radim Fiala (SPD) mu však v pořadu 360° oponoval. Je toho názoru, že opozice má nárok říci, co si o současném stavu myslí. „Křičíte na nás něco o nenávisti a jste zkrátka nervózní, za což my nemůžeme,“ reagoval ve vysílání CNN Prima NEWS.

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc
Kariéra

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc

Potravinářské řetězce zaměstnancům zvyšují mzdy. Albert je zvedl od ledna v průměru o čtyři procenta, od února porostou v Lidlu v závislosti na pozici a odpracovaných letech. Pracovníci Kauflandu si přilepší průměrně o čtyři procenta od března. Ostatní obchodní sítě plánují případné zvýšení mezd oznámit v dalších měsících. Kromě zvýšení mezd společnosti rozšiřují také zaměstnanecké benefity. Vyplývá to z tiskových informací firem a ankety mezi zástupci řetězců.

Neomluvitelné. Měli by se jít léčit, odsuzuje psychiatr autory šibenice před Sněmovnou

Přinesli před Poslaneckou sněmovnu šibenici s výhružným nápisem. Podle demonstrantů na ní skončí všichni vlastizrádci. Kritika směřovala k poslancům, kteří měli projednávat nový pandemický zákon. Činy demonstrantů u Malostranského náměstí odsoudila část veřejnosti i mnoho politiků. Je šibenice s výhružkami za hranou? O tom se ve vysílání CNN Prima NEWS rozpovídal psychiatr Cyril Höschl.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna od 20:00 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. A ve 22:30 bude druhá hodina mimořádně i na Primě.

reklama

Domácí zpravodajství

Osvětim v noci: Nekonečné apely živých i mrtvých, myšlenky na vzpouru i spalování obětí

U bran někdejšího vyhlazovacího tábora Osvětim-Birkenau se emocím nikdo neubrání. Právě tady zahynula většina z 1,4 milionu osvětimských obětí. Turisté sem míří výhradně za bílého dne, ale mě zajímá osvětimská noc, takže do Birkenau záměrně přijíždím až se soumrakem. Tahle továrna na smrt se totiž v průběhu druhé světové války nezastavila ani za tmy. Během jediné noci v roce 1944 byl třeba v Birkenau zlikvidován celý český rodinný tábor. 3 792 dětí, žen a mužů.

Přijímací zkoušky 2022 PŘEHLEDNĚ: Kdy podat přihlášky a na co se připravit

Přijímací zkoušky se neúprosně blíží. Žáci základních škol mají pro podání přihlášek čas do 1. března. U středoškoláků, kteří se chystají ve svém studiu pokračovat na vyšších odborných nebo vysokých školách, se termíny různí. Kdy si musí studenti vybrat své budoucí obory a na co vše by se měli připravit? Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila přehled všech náležitostí.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

reklama