reklama

Ženu na přechodu v Praze srazilo auto a vážně ji zranilo. Policie hledá svědky

Vážnou nehodu, při které utrpěla zranění chodkyně, v současné době vyšetřují policisté v Praze. Řidič měl totiž strhnout řízení kvůli ženě na přechodu, srážce i přesto nezabránil. Záběry z bezpečnostní kamery poukazují na svědky a policie hledá všechny, kteří poskytli ženě první pomoc nebo jen byli nehodě přítomni.

reklama

V pondělí 28. září došlo kolem 16. hodiny na Rohanském nábřeží k nehodě vozidla s chodkyní. Aby řidič zabránil čelnímu střetu se ženou, která šla přes přechod pro chodce, strhl řízení vpravo a narazil do přenosného dopravního značení a také do plechového oplocení stavby. Střetu přesto nezabránil.

Žena utrpěla vážná zranění. Řidič jí na místě poskytnul první pomoc a počkal na příjezd policie. Ta v současné chvíli hledá svědky, kteří celou nehodu viděli a na místě také poskytovali první pomoc. K dispozici je kamerový záznam z místa nehody, kde jsou tito svědci zachyceni.

Policisté prosí, aby lidé v případě, že se na záznamu poznali nebo byli přímo svědky této nehody, kontaktovali tísňovou linku 158 nebo se dostavili na kteroukoliv služebnu PČR.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Na dodržování vládních omezení pohybu obyvatel mezi okresy bude v celé zemi dohlížet 26 000 policistů. Měli by hlídkovat na všech hlavních silničních tazích včetně dálnic. Podle policejního prezidenta Jana Švejdara by měly být kontroly namátkové. Informovala o tom Česká televize. Policie také na webu zveřejnila formou otázek a odpovědí pravidla pohybu mezi regiony.

Partie

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii

S pandemií koronaviru se Česko potýká už téměř rok. O tom, jak změnila životy lidí a jak se promítla na české politické scéně, bude mluvit v mimořádné nedělní Partii moderátorka Terezie Tománková s prezidentem Milošem Zemanem. Ve druhé části pořadu rok s koronavirem zhodnotí premiér Andrej Babiš a třetí hodinový blok bude věnovaný předsedovi Senátu Miloši Vystrčilovi. Sledujte Partii na Primě i CNN Prima NEWS v neděli 28. února od 11 hodin.

Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi
Zaplatíme péči o české pacienty s covidem, nabízí Německo. Pokud o to ČR požádá
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu
Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Roušky a respirátory budou povinné v práci i venku. Firmy čeká testování zaměstnanců
Další články
reklama
reklama