reklama

Ženu na přechodu v Praze srazilo auto a vážně ji zranilo. Policie hledá svědky

Vážnou nehodu, při které utrpěla zranění chodkyně, v současné době vyšetřují policisté v Praze. Řidič měl totiž strhnout řízení kvůli ženě na přechodu, srážce i přesto nezabránil. Záběry z bezpečnostní kamery poukazují na svědky a policie hledá všechny, kteří poskytli ženě první pomoc nebo jen byli nehodě přítomni.

reklama

V pondělí 28. září došlo kolem 16. hodiny na Rohanském nábřeží k nehodě vozidla s chodkyní. Aby řidič zabránil čelnímu střetu se ženou, která šla přes přechod pro chodce, strhl řízení vpravo a narazil do přenosného dopravního značení a také do plechového oplocení stavby. Střetu přesto nezabránil.

Žena utrpěla vážná zranění. Řidič jí na místě poskytnul první pomoc a počkal na příjezd policie. Ta v současné chvíli hledá svědky, kteří celou nehodu viděli a na místě také poskytovali první pomoc. K dispozici je kamerový záznam z místa nehody, kde jsou tito svědci zachyceni.

Policisté prosí, aby lidé v případě, že se na záznamu poznali nebo byli přímo svědky této nehody, kontaktovali tísňovou linku 158 nebo se dostavili na kteroukoliv služebnu PČR.

K tématu

Další hlavní zprávy

reklama
Hamáček k Prymulovi: Nemůže pokračovat jako ministr, je to neomluvitelné selhání
Vláda ruinuje státní kasu. Exprezident Klaus: Hlavním viníkem je ministryně Maláčová
reklama
reklama
Děláte si z nás srandu? Rezignujte! Lidé se na sociálních sítích ostře pustili do Prymuly

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Organizátor protestu: Vláda se snaží do davu nasadit provokatéry, magistrát vyhrožuje
Komplikace pro české pendlery. Bavorsko od pátku vyžaduje negativní testy na koronavirus
Další články
reklama
reklama