CNN Prima News spodní prádlo

spodní prádlo

Výpis příspěvků ke štítku „spodní prádlo“

Buďte i v zimě v pohodlí a v teple. Rozhoduje také správné spodní prádlo

7. prosince 2022 14:46

Většina žen dobře ví, že správně vybrané spodní prádlo je základem pro vlastní pohodu. Mělo by nám nejen slušet, ale také bychom se v něm měly cítit příjemně. A teď v zimě navíc i v teple. A to jak přes den, tak i v noci. Pro tohle všechno je nezbytné vědět, jaký střih, materiál a konečně i velikost nám sedí. A vybírat bychom měly i s ohledem na příležitost, při které ho nosíme.

Na prahu recese? Ekonomickou krizi předpoví i pánské trenýrky nebo rtěnkový index

31. března 2022 07:46

Zatímco se ekonomové při svých makroekonomických výhledech řídí složitými matematickými modely opřenými o nejrůznější indikátory spotřebitelské a podnikatelské nálady, nezaměstnanosti či cenových indexů, stejnou službu odvedou i jiné ukazatele. Například vývoj prodejů pánského spodního prádla, výška dokončených mrakodrapů nebo „rtěnkový index“.

Místo roušky si nasadil rudá tanga, z letadla ho vyhodili. Zkusím to znovu, slíbil muž

18. prosince 2021 10:21

Podle Američana Adama Jennea jsou protikoronavirová opatření k ničemu. Na protest proti nim si proto místo roušky nasadil v letadle, kde je ochrana nosu a úst povinná, rudá tanga. Zaměstnanci společnosti United Airlines ho však ze stroje, který odlétal do Washingtonu, vyhodili. Navíc vyfasoval zákaz se společností v budoucnu cestovat. Jenne je však odhodlaný husarský kousek vyzkoušet znovu, tentokrát u jiného přepravce.

Stovky kalhotek pro premiéra. Francouzky na znamení protestu posílají spodní prádlo

25. dubna 2021 16:59

Francouzskému premiérovi Jeanu Castexovi chodí v posledních dnech domů poměrně netradiční balíčky. Ženy napříč Francií mu totiž posílají rozličné druhy svého spodního prádla. Reagují tak na to, že tamní vláda nezařadila do vlny rozvolnění obchody se spodním prádlem mezi nezbytné zboží. S výzvou přišly samy obchodnice, nyní k protestu vybízejí i své zákaznice, které si nemají kde prádlo nakoupit. Mnohým prodejnám navíc v současnosti hrozí bankrot.