reklama
CNN Prima News spolužáci

spolužáci

Výpis příspěvků ke štítku „spolužáci“

Zemřela herečka z Vrchní, prchni! Už je nás jen pět, smutní spolužáci Bohdalová a Hardt

Slavný ročník z DAMU truchlí. Spolužáci Jiřina Bohdalová, Rudolf Jelínek, Dalimil Klapka, Antonín Hardt a Michaela Bendová přišli o dalšího člena své party. V 88 letech zemřel herečka Ludmila Krajíčková. Nadaná umělkyně s cizokrajným vzhledem si podmanila především divadelní publikum, diváci si jí však mohou pamatovat z filmu Vrchní, prchni!, kde si zahrála s Josefem Abrhámem.

Velký prodej otroků, hlásal plakát. Studenti dražili spolužáky tmavé pleti

Studenti střední školy v texaském Aledu se rozhodli pobavit poměrně bizarním způsobem – pořádali virtuální aukce otroků. Těmi měli být jejich afroameričtí spolužáci. Studenti, kterých se to týkalo, i jejich rodiče se proti „zábavě“ ohradili, forma šokovala i tamní veřejnost. Organizátoři akce byli potrestáni, případ řešila i městská školní rada.

Desetiletý Tomáš skončil po matčině nehodě v dětském domově. Učitelka za něj bojuje

Učitelka základní školy ve Strakonicích Jana Rohová nevzdává boj o svého žáka. Desetiletý chlapec se po těžké autonehodě matky samoživitelky ocitl v dětském domově 30 kilometrů od Strakonic a nemá nikoho, kdo by se o něj postaral. Učitelka má obavu, že hoch definitivně přijde nejen o prostředí, ve kterém vyrůstal, ale také o své spolužáky ze třídy.

reklama