reklama
CNN Prima News spolužáci

spolužáci

Výpis příspěvků ke štítku „spolužáci“

Další rána pro Zagorovou: Zemřela její dlouholetá přítelkyně, oblíbená divadelní herečka

6. října 2021 18:07

Zpěvačka Hana Zagorová zažívá těžké období. Po prodělaní covidu jí doprovázely zdravotní komplikace, kvůli kterým nakonec minulý týden zkolabovala. Dosud je ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Manžel Štefan Margita ani přátelé ji nechtějí rozrušovat, a tak jí zřejmě ještě neinformovali o smrti její přítelkyně – herečky Daniely Píchové. Společně chodily na JAMU a byly spolubydlící. Jejich přátelství trvalo téměř 60 let.

Kvůli covidu zavřeli školu a osmiletá Amélie si začala trhat vlasy. Je téměř plešatá

29. září 2021 10:58

První projevy stresu z pandemie covidu a zavření školy se u osmileté Amélie Mansieové začaly projevovat loni v dubnu. Tehdy si britská dívka začala trhat řasy. Jakmile jí žádné nezbyly, zaměřila se na vlasy. Nyní je dívenka téměř plešatá, zůstalo jí jen pár dlouhých pramenů na zátylku. Její matka Jemmy sdělila, že se u dívky kvůli covid opatřením a nemožnosti stýkat se s příteli vyvinula trichotillománie.

Zemřela herečka z Vrchní, prchni! Už je nás jen pět, smutní spolužáci Bohdalová a Hardt

17. srpna 2021 12:22

Slavný ročník z DAMU truchlí. Spolužáci Jiřina Bohdalová, Rudolf Jelínek, Dalimil Klapka, Antonín Hardt a Michaela Bendová přišli o dalšího člena své party. V 88 letech zemřel herečka Ludmila Krajíčková. Nadaná umělkyně s cizokrajným vzhledem si podmanila především divadelní publikum, diváci si jí však mohou pamatovat z filmu Vrchní, prchni!, kde si zahrála s Josefem Abrhámem.

Velký prodej otroků, hlásal plakát. Studenti dražili spolužáky tmavé pleti

24. dubna 2021 23:22

Studenti střední školy v texaském Aledu se rozhodli pobavit poměrně bizarním způsobem – pořádali virtuální aukce otroků. Těmi měli být jejich afroameričtí spolužáci. Studenti, kterých se to týkalo, i jejich rodiče se proti „zábavě“ ohradili, forma šokovala i tamní veřejnost. Organizátoři akce byli potrestáni, případ řešila i městská školní rada.

Desetiletý Tomáš skončil po matčině nehodě v dětském domově. Učitelka za něj bojuje

25. března 2021 19:56

Učitelka základní školy ve Strakonicích Jana Rohová nevzdává boj o svého žáka. Desetiletý chlapec se po těžké autonehodě matky samoživitelky ocitl v dětském domově 30 kilometrů od Strakonic a nemá nikoho, kdo by se o něj postaral. Učitelka má obavu, že hoch definitivně přijde nejen o prostředí, ve kterém vyrůstal, ale také o své spolužáky ze třídy.

reklama