reklama

Sport dětem chybí. Penny proto rozjelo soutěž Hýbeme se hezky česky

Koronavirová krize přerušila sportování stovkám, možná tisícovkám dětí. Penny proto spustilo soutěž Hýbeme se hezky česky, která má za cíl usnadnit sportovním klubům návrat k pravidelným tréninkům. Ceny může vyhrát 465 týmů z celého Česka.

reklama

„Bavili jsme se se zaměstnanci a zákazníky o tom, co je nejvíce trápí. Nejvíce zaznívalo, že dětem chybí sport. Začali jsme řešit, co bychom pro to mohli udělat. Oslovili jsme Českou obec sokolskou a Asociaci školních sportovních klubů. Chceme rozjet diskuzi na téma sportu a odměnit spousty sportovních týmů, aby se jim jednodušeji vracelo ke sportování,“ vysvětluje vedoucí strategického marketingu Penny Vít Vojtěch.

„Týmům chybí finanční prostředky, nemají peníze na elektřinu. Proto jim Penny nechce posílat dresy, ale podpořit týmy, aby měly více prostředků například na trenéry. Každý tým dostane jak finanční, tak materiální pomoc v podobě zdravé výživy, ovoce, zeleniny, pití,“ dodává.

Dohromady dostane ceny 465 týmů. Vítězné týmy budou mít navíc možnost tréninku se slavnými sportovci. S Penny spolupracují například fotbalové legendy Vladimír Šmicer či Jan Koller.

Do soutěže se může zapojit každý. Ze 155 mikroregionů, které jsou stanoveny polohou prodejen Penny, vzejdou vždy tři vítězové. Finální hlasování bude probíhat v prodejnách Penny.

Tagy:
Penny Hýbeme se hezky česky

Hlavní zprávy

Východ mají Češi rádi čím dál méně. Cítí se ohroženi Ruskem i Čínou, tvrdí politici
Volby 2021

Východ mají Češi rádi čím dál méně. Cítí se ohroženi Ruskem i Čínou, tvrdí politici

Výsledek exkluzivního průzkumu agentury STEM pro CNN Prima NEWS odhalil, že by se Češi raději orientovali na Západ. Počet těch, kteří se přikláněli k Východu, přitom za rok klesl na polovinu. Podle politiků Martina Kupky (ODS) a Lea Luzara (KSČM) za tím stojí pocit ohrožení. „Lidé si nyní uvědomují reálné hrozby, které přicházejí z Ruské federace, Východu nebo Číny. Nepochybně tomu pomohla i kauza Vrbětice,“ myslí si Kupka.

Vláda plánuje další rozvolnění opatření. Schválit by ho mohla už v pondělí

Vláda má v pondělí projednat další rozvolnění opatření, která přijala kvůli šíření covidu. Týkat by se měla zejména žáků a studentů, kteří by se nejspíš nově nemuseli kvůli školám v přírodě, návštěvě zoo, zájmových kroužků či divadla prokazovat bezinfekčností, pokud budou z jedné třídy nebo z neměnného kolektivu. Uvedl to dnes web Seznam Zprávy. Podle něj to vyplývá z návrhu mimořádného nařízení, který má k dispozici.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

reklama

Domácí zpravodajství

Zdechovský: Kauza Turów je o aroganci Polska. Léta byli agresivní, teď musí jednat

Spor mezi Českem a Polskem kvůli dolu Turów graduje. Kauza se už promítla i do vztahu občanů obou zemí na hranicích. „Vztahy Poláků a Čechů jsou výborné, ale tato kauza je o aroganci polské strany. Říkali, že to vyřeší, to se nestalo. Dnes bychom měli tlačit na to se dohodnout, lidé chtějí jen vodu,“ řekl v pořadu 360° europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama