CNN Prima News Vladimír Šmicer

Vladimír Šmicer

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimír Šmicer“

Před rokem se Berbr z vazby rozloučil s fotbalem. Co všechno se od té doby změnilo?

19. října 2021 18:22

Přesně před rokem rezignoval na všechny funkce v českém fotbale muž vzbuzující dlouhé roky kontroverze. Roman Berbr neopustil posty v čele s místopředsedou FAČR zčistajasna – o tři dny dříve ho totiž kvůli rozsáhlé úplatkářské aféře zatkla policie. Co všechno se po pádu funkcionáře přezdívaného „Lord Voldermort“ v jeho někdejším království událo a jak probíhá proces „deberbrizace“?

Vraťme dětem radost ze sportu. Zapojte se do projektu HÝBEME SE HEZKY ČESKY

14. května 2021 14:01

Projekt HÝBEME SE HEZKY ČESKY, který připravilo PENNY ve spolupráci s Českou obcí sokolskou a Asociací školních klubů, vstoupil do druhé části přihlašovací fáze. Po třech týdnech jsou přihlášeny již stovky týmů z celé České republiky a trenéři a vedoucí sportovních týmů mají nejvyšší čas se do projektu zapojit, vždyť možnost přihlášení skončí už 19. května.

Ambice Entropiqu prudce rostou. Esport tým angažoval Rusy, chce se rvát o 40 milionů

12. května 2021 10:44

Nedávno oznámil esportový tým Entropiq se zakladatelem Martinem Kabrhelem velkou posilu na mecenášském poli, když se k projektu připojil známý matematik a miliardář Karel Janeček. Cílem už není pouze být součástí domácí špičky, ale také té světové. K tomu má dopomoct i angažování nových ruských hráčů – specialistů na hru Counter-Strike: Global Offensive.

Malík nepůjde proti Poborskému. Současný předseda FAČR se rozhodl nekandidovat

18. března 2021 11:48

V červnu Martinu Malíkovi vyprší mandát šéfa tuzemského fotbalu. Současný předseda Fotbalové asociace České republiky (FAČR) se rozhodl znovu nekandidovat, což oznámil na čtvrteční konferenci se sponzory českého fotbalu. Malíkovi bylo v minulých měsících vyčítáno, že ze své pozice neodstoupil, ačkoliv po svém boku mnoho let toleroval Romana Berbra. Ten byl v říjnu minulého roku zatčen.

Poborský vyhlásil útok na post šéfa českého fotbalu: Na úpadek už se nemůžu dívat

11. března 2021 15:27

Český fotbal potřebuje kompletně nové vedení. O tom se intenzivně mluví od říjnového zatčení bývalého místopředsedy FAČR Romana Berbra. Šéf Martin Malík na své pozici zůstal, teď má prvního oficiálního vyzyvatele. Není jím často skloňovaný Vladimír Šmicer, ale jiný bývalý reprezentant, který hrál anglickou Premier League – Karel Poborský. Kandidaturu oznámil na sociálních sítích a promluvil o ní také pro CNN Prima NEWS. „Nesmíme si nechat fotbal otrávit excesy jednotlivců,“ řekl.