reklama
CNN Prima News Vladimír Šmicer

Vladimír Šmicer

Výpis příspěvků ke štítku „Vladimír Šmicer“

Před rokem se Berbr z vazby rozloučil s fotbalem. Co všechno se od té doby změnilo?

19. října 2021 18:22

Přesně před rokem rezignoval na všechny funkce v českém fotbale muž vzbuzující dlouhé roky kontroverze. Roman Berbr neopustil posty v čele s místopředsedou FAČR zčistajasna – o tři dny dříve ho totiž kvůli rozsáhlé úplatkářské aféře zatkla policie. Co všechno se po pádu funkcionáře přezdívaného „Lord Voldermort“ v jeho někdejším království událo a jak probíhá proces „deberbrizace“?

Vraťme dětem radost ze sportu. Zapojte se do projektu HÝBEME SE HEZKY ČESKY

14. května 2021 14:01

Projekt HÝBEME SE HEZKY ČESKY, který připravilo PENNY ve spolupráci s Českou obcí sokolskou a Asociací školních klubů, vstoupil do druhé části přihlašovací fáze. Po třech týdnech jsou přihlášeny již stovky týmů z celé České republiky a trenéři a vedoucí sportovních týmů mají nejvyšší čas se do projektu zapojit, vždyť možnost přihlášení skončí už 19. května.

Ambice Entropiqu prudce rostou. Esport tým angažoval Rusy, chce se rvát o 40 milionů

12. května 2021 10:44

Nedávno oznámil esportový tým Entropiq se zakladatelem Martinem Kabrhelem velkou posilu na mecenášském poli, když se k projektu připojil známý matematik a miliardář Karel Janeček. Cílem už není pouze být součástí domácí špičky, ale také té světové. K tomu má dopomoct i angažování nových ruských hráčů – specialistů na hru Counter-Strike: Global Offensive.

Hon na Lišky dopadl výtečně, začíná lov hráčů Slavie. Trpišovský chce vysoké částky

26. února 2021 12:38

Zástupci skalních fanoušků Slavie Praha před prvním utkáním s Leicesterem ozdobili podélnou tribunu v Edenu choreem s nápisem „Fox Hunting“, v překladu hon na lišky. Někdo si mohl říct, jestli to nebude spíš hvězdný anglický tým, který bude v play-off Evropské ligy nahánět „sešívané“. Ale opravdu, nakonec to byli myslivci z Vršovic, kteří po venkovní výhře 2:0 slavili postup do osmifinále. A zvláště někteří si dost pravděpodobně řekli o to, aby v létě zamířili do lepšího revíru.

Takový zápas vás prodá, říká Šmicer před odvetou Slavie s Leicesterem

25. února 2021 11:56

Slavia Praha se ve čtvrtek večer pokusí přidat další velký skalp v éře trenéra Jindřicha Trpišovského. Fotbalisty z Edenu čeká odveta osmifinále Evropské ligy proti Leicesteru City, aktuálně třetímu týmu hvězdné Premier League. Utkání v Anglii, začínající ve 21:00, bude s napětím sledovat také Vladimír Šmicer. „Je to velký svátek pro celý český fotbal,“ uvedl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS bývalý reprezentant, který v „sešívaném“ dresu získal tři mistrovské tituly.

reklama