Penny

Výpis příspěvků ke štítku „Penny“

Soutěžte se Showtimem a Penny o poukazy na nákup v hodnotě 2000 Kč

25. února 2022 21:04

Showtime společně s partnerem Penny si pro vás připravil další soutěž. Tentokrát mají možnost hned tři z vás vyhrávat dárkové poukazy za 2 000 Kč na nákup v prodejnách Penny. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku, která se týká Michala Davida a reportáže, kterou jste viděli v pátečním Showtimu a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc

27. ledna 2022 22:01

Potravinářské řetězce zaměstnancům zvyšují mzdy. Albert je zvedl od ledna v průměru o čtyři procenta, od února porostou v Lidlu v závislosti na pozici a odpracovaných letech. Pracovníci Kauflandu si přilepší průměrně o čtyři procenta od března. Ostatní obchodní sítě plánují případné zvýšení mezd oznámit v dalších měsících. Kromě zvýšení mezd společnosti rozšiřují také zaměstnanecké benefity. Vyplývá to z tiskových informací firem a ankety mezi zástupci řetězců.

Vraťme dětem radost ze sportu. Zapojte se do projektu HÝBEME SE HEZKY ČESKY

14. května 2021 14:01

Projekt HÝBEME SE HEZKY ČESKY, který připravilo PENNY ve spolupráci s Českou obcí sokolskou a Asociací školních klubů, vstoupil do druhé části přihlašovací fáze. Po třech týdnech jsou přihlášeny již stovky týmů z celé České republiky a trenéři a vedoucí sportovních týmů mají nejvyšší čas se do projektu zapojit, vždyť možnost přihlášení skončí už 19. května.

Čechy od tradice pálení čarodejnic neodradí ani krizová opatření

30. dubna 2020 10:27

Tradiční pálení čarodejnic, připadající na poslední dubnový den, je pro většinu Čechů tak významnou akcí, o kterou se nenechají připravit ani současnou pandemií koronaviru. I přes varování hasičů před suchem a upozornění ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD), že stále platí většina krizových opatření, lidé ve velkém nakupují pivo a špekáčky a těší se na prodloužený víkend.