Penny

Výpis příspěvků ke štítku „Penny“

Soutěžte se Showtimem a Penny o poukazy na nákup v hodnotě 2000 Kč

Showtime společně s partnerem Penny si pro vás připravil další soutěž. Tentokrát mají možnost hned tři z vás vyhrávat dárkové poukazy za 2 000 Kč na nákup v prodejnách Penny. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku, která se týká Michala Davida a reportáže, kterou jste viděli v pátečním Showtimu a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc

Potravinářské řetězce zaměstnancům zvyšují mzdy. Albert je zvedl od ledna v průměru o čtyři procenta, od února porostou v Lidlu v závislosti na pozici a odpracovaných letech. Pracovníci Kauflandu si přilepší průměrně o čtyři procenta od března. Ostatní obchodní sítě plánují případné zvýšení mezd oznámit v dalších měsících. Kromě zvýšení mezd společnosti rozšiřují také zaměstnanecké benefity. Vyplývá to z tiskových informací firem a ankety mezi zástupci řetězců.

Vraťme dětem radost ze sportu. Zapojte se do projektu HÝBEME SE HEZKY ČESKY

Projekt HÝBEME SE HEZKY ČESKY, který připravilo PENNY ve spolupráci s Českou obcí sokolskou a Asociací školních klubů, vstoupil do druhé části přihlašovací fáze. Po třech týdnech jsou přihlášeny již stovky týmů z celé České republiky a trenéři a vedoucí sportovních týmů mají nejvyšší čas se do projektu zapojit, vždyť možnost přihlášení skončí už 19. května.

Čechy od tradice pálení čarodejnic neodradí ani krizová opatření

Tradiční pálení čarodejnic, připadající na poslední dubnový den, je pro většinu Čechů tak významnou akcí, o kterou se nenechají připravit ani současnou pandemií koronaviru. I přes varování hasičů před suchem a upozornění ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD), že stále platí většina krizových opatření, lidé ve velkém nakupují pivo a špekáčky a těší se na prodloužený víkend.