CNN Prima News sprcha

sprcha

Výpis příspěvků ke štítku „sprcha“

Jak přežít na pražském letišti: Kde si dobít mobil, kam „uklidit“ děti a jak je to se sprchami

Přijíždíte na pražské letiště Václava Havla, ale váš let má zpoždění. Nejdříve jen pár desítek minut, následně z toho vznikne několikahodinové čekání. A neuděláte s tím vůbec nic – taková je realita dovolenkové sezóny. Jak se pořádně připravit na delší čas strávený na letišti? Jak se zabavit, kam „uklidit“ své děti a kde se případně osprchovat nebo dobře najíst? Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila pár tipů k „přežívání“ na letišti.

Last minute letecky seženete za pár tisíc, tvrdí cestovky. Zmínily i nástrahy Chorvatska

Letecký zájezd last minute do Bulharska klesl i na pět tisíc korun, popsala aktuální situaci na trhu mluvčí cestovní kanceláře Čedok Kateřina Pavlíková. V pořadu Co na to vaše peněženka společně s mluvčím Fischer Group Janem Bezděkem nastínili, v jakých dalších destinacích čeští turisté ušetří. Naopak v Chorvatsku si dle nich návštěvníci připlatí, a to i za sprchy.

Nechci a nebudu vypovídat. Feriho „spolupráce“ s policií budí rozpaky, může jít o taktiku

Ačkoliv se bývalý poslanec Dominik Feri nechal opakovaně slyšet, že je v rámci obvinění ze znásilnění několika mladých žen připraven dokázat svoji nevinu a kriminalistům poskytne svoji plnou součinnost, realita je, zdá se, jiná. Podle zjištění Seznam Zpráv padlá hvězda TOP 09 s policií hovořila jen jednou. Kriminalistům měl navíc oznámit, že nechce a nebude vypovídat. S takovou interpretací ale samotný Feri nesouhlasí. Konkrétní však bude až u soudu, jenž má být zahájen 14. února. Již dříve pro CNN Prima NEWS uvedl, že absurdní příběhy o sprše nebo nočním stolku byly mediálně hojně tradované, ale nebyly založené na pravdě.