CNN Prima News stadion

stadion

Výpis příspěvků ke štítku „stadion“

Policejní zásah proti fotbalovým fanouškům? Fatální selhání pořadatelů, kritizuje Rakušan

Policisté by na fotbalových stadionech podle ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) vůbec neměli zasahovat. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS zároveň konstatoval, že jde o věc pořadatelské služby, která podle jeho názoru o víkendu fatálně selhala. Rakušan tak reagoval na sobotní zásah těžkooděnců proti fanouškům Sparty, kteří chtěli na hřišti Mladé Boleslavi oslavit obhajobu ligového titulu. Velké kontroverze vyvolalo použití slzného spreje, což očividně odnesly i některé děti.

V Praze unikl čpavek a ohrozil skupinu dětí. Na místě zasahovali záchranáři

Na stadionu v Praze 6 uniklo dopoledne menší množství čpavku. Záchranáři vyšetřili skupinu dětí s mírnými příznaky zasažení, jako je kašel a nevolnost, potvrdil redakci CNN Prima NEWS mluvčí pražských záchranářů Karel Kirs. Zdravotníci informovali o zásahu na sociální síti X. „Hasiči evakuovali 12 lidí, na místě měří koncentraci amoniaku ve vzduchu,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Schůzka s ANO? Žádná zrada, ale slušnost. Zkuste to taky, odmítl kritiku Červíček z ODS

Nic jsem neorganizoval a celostátní politiku jsme neřešili. Netřeba v tom hledat zradu a spiknutí. Ve svém vyjádření to uvedl hejtman Královéhradeckého kraje Martin Červíček (ODS). Toho někteří členové pětikoalice kritizují za to, že se setkal se členy stínové vlády hnutí ANO. „Je to trapné, ale navíc i velmi obtížně pochopitelné,“ prohlásil například ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák (STAN).

750 tisíc za hodinové vystoupení? Výmysl, vyvrací nařčení manažerka Marka Ztraceného

Marek by měl spadnout z obláčku. Takový vzkaz poslal oblíbenému českému umělci Marku Ztracenému organizátor soukromé akce, který s ním údajně měl domluvené vystoupení. Podle jeho slov však zpěvákova manažerka Simona Krajczy na poslední chvíli oznámila, že se cena za představení zvýšila, a to trojnásobně. Za hodinové vystoupení měl Ztracený požadovat 750 tisíc. Krajczy však pro CNN Prima NEWS uvedla, že se stížnost nezakládá na pravdě.

Tragédie při zápase dětských fotbalistů: V Rusku se zřítila tribuna, jeden mrtvý, 26 zraněných

Jedna žena přišla o život a dalších 26 lidí – včetně 15 dětí – utrpělo zranění v Rostově na jihozápadě Ruska, když se během dětského fotbalového utkání zhroutila tribuna. Na Telegramu to oznámil gubernátor Vasilij Golubev. Tři zranění, konkrétně další žena a dvě děti, jsou ve vážném stavu. Konstrukce montované tribuny se podle gubernátora zhroutila pod poryvem prudkého větru. Záběry z nehody kolují po sociálních sítích.

Zdemolovat „srdce brněnského sportu“? Byty tu nechceme, říkají místní. Švancara hrozí žalobou

Historicky možná nejvýznamnější fotbalový stadion na Moravě by měl jít k zemi. Takové jsou zatím neoficiální plány se stadionem Za Lužánkami. Město Brno přitom zvažuje i jiná než sportovní využití areálu. To pobuřuje podporovatele bývalého fotbalisty Petra Švancary, který se už roky snaží stadion zachovat. Ve hře je i možnost podání žaloby.

Skandál v Chile. Fanoušci slavili výročí stadionu, ten se jim „odvděčil“ kolapsem

Byl to vskutku netradiční trénink chilského fotbalového týmu Colo-Colo. Na stadion Montumental v hlavním městě Santiago dorazily desetitisíce fanoušků, ačkoliv se nehrál žádný zápas. Chtěly totiž oslavit fakt, že jejich domácí stánek byl postaven před 33 lety a k tomu se chystá velké utkání. Stadion ale při výročí podporovatele nepotěšil – jeho vrchní část se na diváky zřítila a několik z nich zranila.