CNN Prima News stadion

stadion

Výpis příspěvků ke štítku „stadion“

Skandál v Chile. Fanoušci slavili výročí stadionu, ten se jim „odvděčil“ kolapsem

1. října 2022 15:09

Byl to vskutku netradiční trénink chilského fotbalového týmu Colo-Colo. Na stadion Montumental v hlavním městě Santiago dorazily desetitisíce fanoušků, ačkoliv se nehrál žádný zápas. Chtěly totiž oslavit fakt, že jejich domácí stánek byl postaven před 33 lety a k tomu se chystá velké utkání. Stadion ale při výročí podporovatele nepotěšil – jeho vrchní část se na diváky zřítila a několik z nich zranila.

Stejné místo, jiný šampionát i opakování historie. Co jste o MS v hokeji 2023 nevěděli

7. června 2022 22:24
Aktualizováno

Hokejoví fanoušci po bronzovém úspěchu českého týmu v roce 2022 již s nadšením vyhlížejí další ročník šampionátu. Mistrovství světa v hokeji 2023 již zná svého pořadatele, kterým po zrušeném Rusku budou dvě země: Finsko a Lotyšsko. Hráči se tak znovu podívají do hal v Tampere a Rize. Co o pořadatelských zemích, maskotovi či stadionech víme? A jak často se IIHF rozhodla místo konání nakonec změnit? Redakce CNN Prima NEWS vám přináší přehled zajímavostí.

Evakuace na hokejovém mistrovství světa. Uvnitř helsinské haly vypukl požár

19. května 2022 15:16

Nečekané komplikace do probíhajícího mistrovství světa v hokeji vnesl požár, který vypukl v helsinské hale, jak informoval mimo jiné web Hokej.cz. Zrovna se blížil start zápasu mezi Německem a Dánskem, takže musela proběhnout velká evakuační akce. Venku před arénou tak nečekaly jen stovky až tisíce fanoušků, byli tam také hráči v zápasové výstroji.

Jedinečný stadion 974 i maskot bez nohou. Co jste nevěděli o fotbalovém MS v Kataru?

9. května 2022 10:17

V netradičním datu, přesto se fanoušci dočkají. Mezi listopadem a prosincem se příznivci kopané mohou těšit již na 22. ročník mistrovství světa ve fotbale. Poprvé v historii bude jeden z významných sportovních svátků hostit arabská země, konkrétně Katar. Pořadatelé museli vybudovat sedm nových stadionů, překvapili i neobvyklým maskotem. Na co vše se mohou nejen účastníci těšit? Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila přehled všech zajímavostí.

Vše o Češích na MS v hokeji 2022: Jaká byla cesta k medaili a kdo reprezentoval?

31. března 2022 15:13
Aktualizováno

Český národní patřil na hokejovém mistrovství světa 2022 ve Finsku opět mezi širší okruh adeptů na jednu z medailí. O největších favoritech se často rozhoduje až na základě nominací. Připravili jsme pro vás článek, ve kterém se dozvíte vše o českém národním týmu včetně přípravných i mistrovských zápasů, sestavy nebo nejdůležitějších zajímavostí. Kdy hráli Češi?